Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szekrekedes okoz hanyingert?

Szekrekedes okoz hanyingert?

Figyelt kérdés

Mostanaban sokszor van szekrekedesem. Elso alkalommal felpuffadtam nagyon, azota gyogyszer segitsegevel tudtam wc- re menni. Par nap mulva megint szekrekedesem lett, de most nem puffadtam fel, csak bugyborekol a hasam es hanyingerem van, meg azota is tart.

Nem ertem miert van ez egymas utan tobbszor is. Valaki jart mar igy?


2020. dec. 1. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Elvileg okozhat.

Hány hetes vagy? Maga a terhesség is okozhat székrekedést és hányingert, puffadást is.

2020. dec. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szeptember kozepen voltam utoljara exemmel. Azota tobbszor voltam dokinal noi problema miatt, utoljara multheten hetfon , de babarol szo sincs, ennyi ido alatt kellett volna latnia ha az lennek. Nem vagyok terhes....de nem tudom elkepzelni mitol lehet ez?
2020. dec. 1. 22:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Igazából bármitől lehet székrekedés. Próbálj meg több folyadékot inni, rostosakat enni, sokat mozogni. Átmenetileg szedhetsz székletlazítót is, pl. Laevolac, Dulcosoft, stb. Magát a székrekedést már csak "hashajtással" lehet elmulasztani, nekem a Dulcolax nagyon bevált szülés után.

Jobbulást!

2020. dec. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A szekrekedes miatt erezhetek nagyon enyhe alhasi remegest?
2020. dec. 1. 22:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Részleges bélelzáródás is okozhatja. Ez egy nagyon komoly dolog, orvoshoz kéne fordulni vele.
2020. dec. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Olyan erzes mintha mocorogna valami....
2020. dec. 1. 23:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért a gyerekvállaláshoz írtad?
2020. dec. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!