Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6. Hetben vagyok, normalis...

6. Hetben vagyok, normalis hogy nincs szekrekedes, sem hanyinger, hanyas, sem az a tipikus borzaszto almossag?

Figyelt kérdés
Van olyan koztetek akiknel ezek a tunetek kimaradtak? Rettentoen izgulok,6 nap mulva megyek dokihoz,nagyon remelem minden rendben lesz.

2019. szept. 6. 06:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a 13. héten vagyok és a fáradékonyságon kívül semmi nem volt eddig.
2019. szept. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmilyen tipikus terhes tünetek nem volt, kivéve a 36.hettol amikor óránként jártam éjjel wcre.
2019. szept. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Első terhességnél kb 6-8 hetesen jöttek a tünetek es a 12.hetig tartottak..


Most csak a 9.hettol jött a hányinger (+egyszer hányás) ami egészen a 16.hetig tartott. Már azt hittem megúszom, de nem...


Amúgy akkor olvastam, hogy valakinek egyáltalán semmi tünete nincs, az elmaradt menstruáció mellett... És persze, normális... Hátha te is szerencsés leszel

2019. szept. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Első terhessegnel semmi tunetem nem volt, bezzeg a másodiknál bőven volt az első helyett is
2019. szept. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyan korán nekem se volt, aztán a 7. héttől kezdődött a buli, egészen szülésig vészes terhességi hányás formájában.
2019. szept. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egész terhességem alatt nem volt semmi. Az álmosság is csak most, a 3. trimeszterben, mert a baba éjjel úgy rúg, hogy sokszor felébredek és nem tudok visszaaludni.

Hányinger csak nagyon ritkán volt, a 8. hétig talán kétszer ha éreztem.

Szóval még nem törvényszerű, hogy legyenek tüneteid, a baba attól még biztosan egészséges. A stressz és az aggodalom viszont árthat neki, szóval relax!

2019. szept. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én holnap töltöm a 6. hetet. Melleim megnőttek, érzékenyek, de ez a tünet sem egyformán intenzív. Inkább éjszaka fájnak jobban, nappalra enyhül. Hányingerem, hányás nem volt még. Émelyegni émelyegtem már, öklendezés is volt egyszer kétszer. De ma reggel például úgy keltem fel, hogy semmi... Meg is ijedtem, én is parázok rendesen :) Gyakran járok pisilni, éjszaka legalább 3x ki kell mennem, bár az is igaz, hogy most fokozottabban ügyelek a folyadék bevitelre.

Szedek magne b6-ot és külön b6 vitamint is, valószínű emiatt nincs annyira hányingerem mint mondjuk az első két terhességemnél, bár ott is később kezdődtek ha jól emlékszem.

Álmos nem vagyok, sőt, konkrétan álmatlansággal küzdök, nem igazán aludtam át éjszakát az elmúlt 2 hétben.

2019. szept. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Lanyok,annyira koszonom h irtatok!! Olyat is olvastam,kevesebb a hcg ha nincs tunet,ezert ilyedtem meg. Kicsit megnyugodtam, hogy ezeket irtatok!! Fajnak a cicijeim,gorcsol a mehem,de csak enyhen,amiota pozi lett a tesztem. Fel vok puffadva,mas tunet nincs.
2019. szept. 6. 09:21
 9/14 anonim ***** válasza:
Ezek is tünetek nem kell hogy fáradt legyél vagy hogy székrekedésed legyen. 37 hetesen még most sincs székredésem hál istennek :D az elején fáradékonyabb voltam aztán jött pár szédelgés meg ételundor és kész :)
2019. szept. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Még nem vagy lekésve semmiről, nekem ezek a 8.héttől kezdődtek a csúcspont pegig a 13. hét volt, onnantól mintha elvágtak volna.

Egyébként nem kötelező rosszul lenni terhesség alatt, a húgomnak két fia van, mindkettővel olyan virgonc volt, mint amilyen általában soha. A végén már nehezen bírt menni, de egyébkén teljesen aktív, tünetmentes kismama volt.

2019. szept. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!