Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol alszik a baba és miért?...

Hol alszik a baba és miért? Köztetek veletek egy ágyba, bébiöbölben vagy a saját ágyában? Illetve melyik jobb? A saját szobájában aludjon vagy egy szobába a szülőkkel?

Figyelt kérdés
2020. dec. 2. 12:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
A saját szobájában, a saját ágyába. Nekünk így kényelmes. Ha felsír, akkor nem kel felkelnie mindenkinek.
2020. dec. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Az első 1,5-2 hónapban rajtam aludt vagy mellett a mi ágyunkban. Másképp nem tudott normálisan aludni. Aztán szépen le lehetett tenni már a saját szobájába, a saját ágyába.
2020. dec. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Születése után saját ágyba került. Később magam mellé vettem, egészségügyi okok miatt. De akkor már elmúlt 1 éves szerintem.
2020. dec. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Saját ágyban, először a mi szobánkban, utána átkerült 13 hónaposan a saját szobájába (ekkor született meg a kistesó). Nem is akart nálunk maradni, szóval így jó volt mert ő maga akarta már.
2020. dec. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

4 hónapos koráig a mi ágyunk mellett volt a babaöböl, vagy ott, vagy a testemen aludt.

Utána a szobájába került.

Nincs olyan, hogy melyik jobb. Ahogy az adott családnak jó, az a jó.

2020. dec. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Egy szobában, de külön ágyban.
2020. dec. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%
Melletem/ mellettünk. Ìgy a legtermészetesebb, könnyű volt èjjel szoptatni, ìgy volt nekünk kènyelmes.
2020. dec. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

0-6 hónap között a saját szobájában külön aludt.

Aztan bekoltoztunk melle matracra. Ő a kisagyaban maradt. Most 10 hónapos. Most fogunk kiköltözni.

Miért.

Először így volt praktikus és működött.

Aztan 6 honaposan minden borult elkezdett ébredni, de ha nem termettem ott azonnal, akkor eberre sirta magat.

Most meg már en zavarom ot az alvasban. Meg mondjuk ő is engem, de a nagyobb baj amikor felébred ram.

2020. dec. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
Számunkra az a legtermészetesebb, hogy mindenkinek külön szobája van és ott is alszik, így nem volt kérdés, hogy első perctől odaszoktatjuk a lányunkat.
2020. dec. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%
Egy szobában, de külön ágyban. Még többször kel ejjel, és az ő szobája a lakás másik végében van, ezért így egyszerűbb. 11 hónapos.
2020. dec. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!