Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idős volt a gyereked...

Mennyi idős volt a gyereked amikor a saját szobájába tvt kapott?

Figyelt kérdés
2020. nov. 8. 00:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
41%
Soha nem kapott egyik sem. Van a nappaliban, ott lehetett nezni. Laptopjuk volt. Mar felnottek, elköltöztek azert írok mult időben ennyire.
2020. nov. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Nekem ma fiam kérdezte Anya miért nincs a mi szobánkba tv? Mondtam nem kell még.

Nálunk is a nappaliba van csak. Ezen kívül van tablete ha kellene

2020. nov. 8. 00:17
 3/24 anonim ***** válasza:
43%
Nekünk sincs, neki se fogunk venni. Felesleges tárgy.
2020. nov. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
52%

En nem latom ertelmet. Nekem is volt hogy kerdezgettek higy mikor kspnak tv-t. Mondtam hogy en nem veszek, ha szeretnenek akkor gyujtogessek a penzuket. Gyujtogettek is de sosem vettek tv-t, inkabb mas kellett. Ezért sem akartunk mi venni, mert ugy voltam vele, hogy nagyon szeretnek gyujtenek ra, ha nem akkor meg nem is kell igazan. Es igazam is lett.

Mennyi idos a fiad?

2020. nov. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
57%
Nincs es nem is tervezunk venni neki.
2020. nov. 8. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
73%
3 évesen kapott. Ez volt 25 éve. Akkor még se számítógép nem volt (nekünk) se laptop, se tablet, se mobiltelefon. Jól jött, mert így tudta azon nézni a meséket, míg a nappaliban lévőt tudta más is használni. Ma már lehet nem vennék ha lenne fiatal gyerekem.
2020. nov. 8. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
41%

Amíg kicsi, azért nem, hogy ne zombuljon nélkülem másik szobában, meg amúgyis tv, tele van reklámmal az enyémnek inkább a műsorokat töltöm le és pendriveról nézi tvn.

Amikor már nagyobb, akkor már be tud zombulni laptopon.

2020. nov. 8. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
35%
Soha nem volt tv gyerekszobában,egy volt konyha étkező részén ,egy még férjem dolgozó szobàlyában.
2020. nov. 8. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
79%

Na, én leszek az ellenpont.

6 éves volt a fiam, amikor Xbox-ot vettünk, és közöltem, nem kerülhet a nappaliba.

Ekkor lett tv a gyerek szobájába, az apjával játszott.

Ennek 7 éve, nem bántuk meg, remek apa-fia program lett.

A távirányító nálunk volt évekig, csak kérésre kapta meg.

Aztán később a lányok szobájába is került egy tv, már nem vettük el a távirányítót, mert megszokták, hogy engedély kell a tv nézéshez.

Mi felnőttek is igen ritkán tévézünk, de akkor jó, hogy csak a miénk, így van lehetőség egy netflix sorozatra.

2020. nov. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
65%
8,5 éves a fiunk, lecseréltük nagyobbra a nappaliban lévő tv-t és ő kapja meg az előzőt.
2020. nov. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!