Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Foltos gyerekruha mosásához...

Foltos gyerekruha mosásához mi a legjobb? Mosópor, gél, kapszula?

Figyelt kérdés
Van egyáltalán különbség? Én már a géles generáció vagyok, szóval semmit sem tudok a mosóporokról. Miben másak? Mi vált be nektek a legjobban a foltok ellen?
2020. dec. 3. 12:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Foltok ellen marhaepe szappan
2020. dec. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Én is marhaepe szappant használok vagy folttisztító sót, mellé mosószódát, mosóport meg géleket nem használok, ez a kombó is mindent kihoz.
2020. dec. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk Ariel gél 60 fokon mindent kihoz. Még azelőtt kimosom, hogy rászáradna a szennyeződés.
2020. dec. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
Vanish szappan
2020. dec. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%
3-as, de ahhoz gyerek mellett akkor kb. naponta kellene mosni, hogy minden foltot frissen tegyen az ember a mosógépbe, szerintem ezért nem feltétlenül praktikus..
2020. dec. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

5

Nekem frissen kimosva sem hozta ki a az Ariel

2020. dec. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Igen vanish szappant en is használok, viszont nem kifejezetten szívderítő mosás előtt felturni a szennyest, vajon mi foltos 😒 en hetente egyszer mosok minden adagot (fehér, sötét, színes).

De akkor ezek szerint por vs gél összehasonlításban senki nem jártas?

2020. dec. 3. 12:55
 8/21 anonim ***** válasza:
73%

Nekem Vanish por van es ha valami nagyon foltos mosas elott beaztatom lavorba es teszek ra a porból

Nem volt meg olyan amit ne vitt volna ki

2020. dec. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, tegyél folt tisztító sót a dobba a ruha mellé.
2020. dec. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%

Én igazából nem foglalkoztam a foltokkal. Szerintem ez a leghatékonyabb. Itthonra nem vettem koszolni, leenni, Next meg BabyGap ruhákat, hanem használt Hádásat vagy Pepcos pár 100 ft-osat, és konkrétan az se érdekelt, ha olyan foltos volt , hogy ki kellett dobni.

Az meg hogy folyton mossak nekem se jó, nem fogok 1 body miatt mosást indítani, az hatalmas pazarlás.

Ha szebb drága ruha lett foltos nem itthon: Vanish szappanos kidörzsölés kézzel, megszáradni hagyás a radiátoron vagy nyáron kint, utána be a szennyesbe, és kimosás majd ha sor kerül rá.


A por semmivel se hatékonyabb szerintem mint a gél.

2020. dec. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!