Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek a bőre striás lett...

Akinek a bőre striás lett várandósság alatt, annak hanyadik héten jelentek meg a csíkok?

Figyelt kérdés
Sportoltál alatta? Használtál vmi kencét megelőzésképpen?
2020. dec. 7. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem sportoltam.

Használtam valamit - már nem emlékszek, mit.

Utolsó 2-3 hétben repedt meg a hasam alja és a mellem, pedig végig kentem magam a terhesség alatt.

2020. dec. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

(Akkor még) nem sportoltam.

Kentem magam naponta többször is a Müllerben kapható Beauty Baby Mama olajjal.

A mellemen lettek csak striáim és azok az első trimeszterben már kijöttek, utána kezdtem csak kenni magamat.

2020. dec. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

28-30.hét között jöttek ki a combomon és a fenekemen.

Azután egy darab sem, a hasamon sem 🤷🏻‍♀️

Én valami olajat kentem, nem tudom mi volt a neve; plusz MIXA testápolót.

2020. dec. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első gyereknél csak szülés után jöttek elő. Most a második gyerekkel már a 15. hét körül előjött a hasamon és elég durván. Egyik esetben sem sportoltam és kentem bármivel is. Illetve elsőnél kismamáknak való testápoló olajjal, de inkább csak alkalom szerűen.
2020. dec. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én terhesség elött, s közben is sportoltam. Kenegettem magam minden este olajjal. Az utolsó 2 hétben mindkét oldalamon kijött pár pici, de elég sötét csík. Az egyik mellemen is lett, amikor belövellt a tej.
2020. dec. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A szülés utáni napokban lettem striás a hasamon. Nem volt nagy hasam, nem feszült nagyon a bőröm. Kentem de tudtam hogy nem ezen múlik. Nem sportoltam.
2020. dec. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39.hetesen repedt szét a hasamon a bőr. Teljesen. Igen, sportoltam, igen kentem. Gondolom akkor ereszkedett le a babám és a bőröm már nem bírta a strapát. 🙁
2020. dec. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem sportoltam

Kenni vagy 4 féle krémmel is kentem napi 2x. Az 1000ftos dm-estől elkezdve a 7000ftos vichy-ig. A szülőszobába való besétáláskor 1db csíkom nem volt. Ellenben szülés alatt totál szétrepedt a köldököm körül és alatta. Iszonyú vastag lila csíkok a fehér bőrömön.

Fiam 1éves korára totál eltűntek.

2020. dec. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!