Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Chiccos...

Mi a véleményetek a Chiccos cumisüveg melegítőről?

Figyelt kérdés

Ma próbáltam ki először de nekem túl melegre melegítte fel a tápszert, több percig fújnom kellett, hogy lehűljön iható hőmérségletűre.

Ti hogy használjátok?

Ez az atuoba és otthon is használható típus nem a digitális.

Azok a kommentelők lehetőleg kíméljenek, akik szerint ez pénzkidobás, nekem szükség van rá azért vettem!



2020. dec. 7. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Vedd ki időben :)
2020. dec. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én úgy gondoltam (ezek szerint rosszul...)

Hogy felmelegíti iható hőmérségletűre, es úgy is tartja ha esetleg még egy kicsit csúszik az etetés, de ha kiveszem és kihűl mire elérkezünk az evéshez, akkor kapcsolhatom megint be és várhatunk aztán ha esetleg tovább benne hagyom hűthetem ...

Emeletes házunk van és van amikor egyedül vagyok itthon a babával és hogy ne kelljen a babával lefelé menni vagy fent hagyni egyedűl sírni, fürdés előtt elkészíteném neki aztán fürdés után mivel egyből kéri a kaját (hiába evett előtte nemrég) csak kivenném es adnám neki... Így terveztem, de nem értem mi értelme, hogy melegebbre melegíti. Kikapcsolhatna akkor ha eléri a hőfokot...

2020. dec. 7. 21:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Tápszerre gondolsz? Vagy anyatejet melegítesz cumisüvegben?

Ha tápszer, nem egyszerűbb egy forró vizes termoszt, egy hideg vizet és a kimért tápszert, az emeleten odakészíteni? Fele-fele víz(hideg legyen az első, mert a forró tönkreteszi a pre és probiotikumot) összerázod és kész.

2020. dec. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!