Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A baba megszületése után az...

A baba megszületése után az anyósod mennyire erőltette rátok magát? Tiszteletben tartotta, hogy szükségetek van-e rá, vagy a saját feje után ment?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
semennyire. Mondjuk előtte se járt sokszor hozzánk. Anyu aki bármikor segít, ha kell.
2010. aug. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Aznap amikor hazahoztuk a picit a kórházból,felutazott hozzánk(250km),hogy segítsen az első éjszakán,másnap ment haza.Nem erőlteti ránk magát,telefonon,skypon szoktunk beszélni.Tiszteletben tartja mindig a döntésünket,amikor náluk vagyunk,nem csinál olyat,hogy a hátunk mögött mást ad enni a picinek.Szerencsére nagyon rendes anyósom van:)
2010. aug. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém az első gyerek születés után itt volt már másnap és nálunk volt kb. egy hétig.

Halálra idegesített ezt így kell ezt úgy kell jött az ezer éves tudásával.

De fürdetni nem segített, mert nem tudom hogy kell... tesóm fürdette (3 gyereke van) az ő tanácsait amik nem a kőkorszakból valók megfogadtam..

Szóval itt volt de minek.

Most ősszel érkezik a második baba természetesen megint szeretne jönni én nem szeretném de a férjem rám erőszakolta mondván akkor az én anyám sem jöhet aki mellesleg itt lakik 50 méterre, nem osztja az észt és nem alszik itt napokig....

Szóval nálunk ez lesz már előre görcsbe rándul a gyomrom...

Pedig én úgy érzem a férjemen kívül nem kell segítség.

2010. aug. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Szegény utolsó, nem lehet könnyű!

A férjed miért nem érti meg,hogy ha szülsz utána jólesik egy kis nyugalom?

2010. aug. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

mert a pasik nem szülnek gyereket, azért!!!!

nulla empátia.

2010. aug. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Semennyire. Sosem jön, mert állandóan azt hiszi, hogy épp zavar. Nem telefonál, mert azt hiszi, zavar minket. Pont ez az idegesítő benne, kb könyörögni kell neki, hogy jöjjön át unokázni. 20 hónap alatt itt volt vagy 4-szer.

Ha mi megyünk át, úgy kell rászólni, hogy nyugodtan játszhat a lányunkkal. Akkor meg attól fél, hogy csinál valamit, amitől elkezd sírni.

Tiszta para nő, halál idegesítő.

Bár inkább ilyen legyen, mint a mindenbe beleugatós fajta.

2010. aug. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én anyósom vidéken lakik, de a városon belül sem mozdul ki szívesen, nemhogy másik városba. Nekem meghaltak a szüleim, tesóm nincs, így jól esett volna, ha feljön segíteni pár napra. Mikor Párom megkérdezte, vannak-e ilyen irányú tervei, elsápadt, és azt mondta, ha nagyon muszáj, akkor másfél napra... Nem az egészségügyi állapotával van baj, mert van egy telkük, ahová kijár ásni, krumplit szedni, gereblyézni. Mikor feljön, megnézi a gyereket, fél óra, és már megy is a férjem munkahelyére, inkább ott van. Van már egy unokája a másik fiától, az elég neki. A kicsit csak gondnak, nyűgnek tartja. Erre mondom én, ami nem megy, nem kell erőltetni! CSak nagyon sz.rul esik.
2010. aug. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
meglepően nagyon visszahúzódott, de neki volt beleélőképessége, mert ő az anyósával nagyon megjárta, nála ültek hónapokig és nem segítettek semmit.
2010. aug. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!