Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről a nevekről?

Mit gondoltok ezekről a nevekről?

Figyelt kérdés

Lány:Bella,Lívia,Inez,Milla,Arabella,Laura

Fiu:Flórián,Adrián,Civan🇹🇷



2020. dec. 11. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Fiu nevnel inkabb magyart valasztanam. A lany pedig Laura. Mert nem nagyon lehet becezni. Foleg idetlen becenevekkel
2020. dec. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A Renátót kihagytam
2020. dec. 11. 23:03
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Civan? Apukája török? Mert akkor érthető. Hogy kell kimondani, Csiván?

Civan és a Renátót leszámítva szerintem okés nevek.

2020. dec. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A kegyetlen város sorozatbol jött a név és nagyon megtetszett. Tudom hogy itt Magyarországon nem anyakönyveztethető de mégis tetszik.
2020. dec. 11. 23:46
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem az Adrián és Flórián nagyon nőies hangzású, bár lehet hogy én a becézése miatt gondolom ezt.

És minél kevésbé adja magát a becenév, annál nyakatekertebb becenevet fog kapni :D

Ettől függetlenül a Laura tetszik, meg a a Lívia is.

2020. dec. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

#5 vagy nem kap becenevet. A gyerekem csoportjába a megszokott nevű gyerekek vannak becézve (Zoli, Andris, Norbi, Barbi, Zsófi) az "új" nevű gyerekeket nem szokták (Soma, Áron, Martin, Alíz, Emília, Norina, Bianka), őket nem becézik.

Azt vettem észre, hogy egyre kevésbé divat becézni. Nálunk is megkérdezte az óvónő, hogyan szólítsák, tehát nem tálaltak ki a nevéhez becézést.

2020. dec. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Lánynevek közül a Lívia tetszik, az az egyik kedvencem

Fiúnevekből talán a Flórián a legjobb

2020. dec. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Laura tetszik.
2020. dec. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lánynevek mind szépek, de én sima Milla helyett kamillát adnék, Bellánál is lehet, hogy megfontolnám, hogy inkább hosszabb alakban, pl Izabella lenne, de így is jó.

Flórián szerintem cool név, nagyon szép, férfias, és dallamos is;

Adrián nekem kicsit még mindig lányos, pedig már ismerek kettőt is. A Flórián nekem egy határozottabb, sokkal szebb férfiasabb név.

Civan; ez nagyon rosszul hangzik, sőt, most látom, még hasonlít nagyon a "Mi van" -ra is, amikor így ezt valaki kérdezi; így meg még nekem pl kellemetlen is lenne ez a név sajnos; nem csak nemszép, hanem tehát még így kifejezetten kellemetlen is. :S:S Civantr se jobb; nekem túl kacifántos; meg még mindig úgyanúgy nem szép, mint a sima Civan. :S:S

Renátó nevet gyönyörűnek találom, ugyanúgy, mint a Flóriánt; és ugyanúgy szép, férfias is. De amúgy még a Renátó kicsit külföldies is, de nem baj; ezt a nevet én már tökre megszoktam (Egyáltalán nem így hívnak, lány vagyok, de amúgy szal sztem a Renáta is, meg a Renátó is szép név.)

2020. dec. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ami a legjobnan tetszik

Lívia

Flórián

2020. dec. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!