Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a babának megnyugvást...

Ha a babának megnyugvást jelent, ha az anyja karjaiban van, akkor miért nem nyugszik meg? Miért sír tovább? Akkor ezek szerint mégse az anyja közelében a legjobb neki?

Figyelt kérdés
2020. dec. 15. 07:18
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
De ott a legjobb, de sajnos vannak ilyen anomáliák, főleg a nehezebb természetű babáknál, vagy ha pl hasfájós.
2020. dec. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Egy kisbabáról beszélsz. Lehet neki 1000 baja,amit az anyai ölelés sem old meg. Nem tud máshogy kommunikálni. Lehet éhes,álmos, fájhat bármilye,front,de lehet csak kényelmetlenül áll rajta a ruhája, vagy a pelus nyomja,ki tudja... nem tudja mashogy jelezni. Ha minden ok rajta,akkor rátudok,hogy csak "napja van". Neki mégis máshogy esik anyánál sírni,mintha letennéd és egyedül hagynád,mondván,hogy ígyis úgyis sír. Elmúlik majd ez az időszak is.
2020. dec. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Ha az anya nem nyugodt, akkor a gyerek érzi és NEM FOG megnyugodni egy ideges anyától!

Másrészt a gyereknek lehet valami baja is, nem csak hog< nyugtalan.

2020. dec. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
mert te megnyugodnál ha lenne vmi bajod pl.fáj vmid és vki a karjába, ölébe ülnél?
2020. dec. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom ki pontozott le megint,szerintem korrekt választ írtam. Kezdem unni ezt a módit és lehet megint szüneteltetni fogom az oldalt pár évre.
2020. dec. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
5 az 50%-os lepontozógépmaca- mindig, mindent, mindenhol lepontoz. (jókat írtál egyébként, én is azt írtam volna)
2020. dec. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%

Nekem is megnyugvást jelent ha a párom átölel, és az ő közelében a legjobb nekem, de attól még ha valami bajom van az nem múlik el ettől egy csapásra.

Pl sír a baba mert éhes. Attól nem lesz jóllakott, hogy átöleli az anyja.

2020. dec. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%
engem is lepontoztak , én is unom már inkább nem irol
2020. dec. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
Gondolj bele neked is mennyi nyűgöd, bajod van egy nap: iszonyatosan kell kakálnod, de nem tudsz budira menni, mert épp vásárolsz; sz*rul aludtál, de nem érsz rá lepihenni délután; nagyon nem ízlik a kaja, amit ebédre kaptál; fel vagy puffadva és fáj a hasad; becsípődött egy ideg; már fél órája csak sorban állsz vhol; anyós meglátogat stb, lehetne sorolni. Átlag hétköznapi dolgok, amelyek mégis hogy elrontják az ember kedvét. Csak míg te meg tudod állni, hogy ne kezdj el bőgni/ másként vezeted le a frusztráltságod, addig a baba erre nem képes. Egyébként sokszor egy felnőtt ember sem kezeli jobban ezeket a dolgokat, lehet hogy nem sír, de toporzékol, cirkuszol, veszekszik. Attól, hogy a párod átölel, még fel leszel puffadva és marhára fog görcsölni a hasad.
2020. dec. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a fiam sokat sírt ha melege volt. Erre csak nagyon későn jöttem rá sajnos. Éjjel is ez volt sírt én még be is takargattam, még jobban sírt, nem gondoltam volna. Mikor én majd meg fagyok éjjel neki úgy a jó. Több mint 1 éves volt mire rájöttem.
2020. dec. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!