Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két hónappal szülés után...

Két hónappal szülés után normális, hogy sokszor szédülök?

Figyelt kérdés
Rengetegszer szédülök nagyon rövid ideig. Szoptatok. Mit tegyek, hogy elmúljon? Nagyon bosszantó.
2020. dec. 17. 02:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hormon, vérszegénység, vagy együtt a kettő.

És még fizikailag is gyenge vagy kicsit. Erősödnöd kell.

Szedjél vitaminokat. De azért orvossal is konzultálj.

2020. dec. 17. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Leggyakrabban ilyenkor vérszegénység miatt van, de lehet hormonális vagy csak a kialvatlanságtól vagy ha nem iszol, mozogsz eleget és alacsony a vérnyomásod. És persze lehet, hogy nincs köze a szüléshez, pl. szédülhetsz a nyakad vagy a füled vagy szíved miatt. Első körben háziorvos, vérvétel, ekg. Otthon pedig szedj vasat, B-vitamint (céklalé is jó) aludj délután a babával, és legyen meg a napi 2-3 liter folyadék meg olyan 8ezer lépés nagyon lightos tempójú séta.
2020. dec. 17. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Eszel eleget? Ilyenkor van, hogy nincs idejük az anyáknak még enni sem. De valószínű, hogy vérszegénység.
2020. dec. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez kitartott a szoptatás végéig, 13hónapig. Szedtem vasat, vitamint, mindent. A leleteim tökéletesek voltak.

Nálam az éjszakai kelés okozta, azt nem bírta a szervezetem. Amíg szoptattam, éjjel 4-5alkalommal simán kelt a fiam. Leszoktattam, onnan áaludta az éjszakákat, én pedig helyre jöttem.


Most pont, hogy beteg, 5.napja éjszakázok. Ebben az 5 napban már 2x elájultam.


1szóval nem mondom, hogy ne ciciztesd, mielött valaki félreértené. Hanem az, hogy a rossz alvás miatt is lehet.


Barátnőmmel beszélgettük a minap, kapott okosórát, ami az alvása minőségét is figyeli.

Ugyan ez van nála is, szed 1000féle vitamint, kivizsgáltatta magát, minden jó, mégis szarul van. 9órát alszik, de ebből csak 1óra a mély alvás. A többi felszines, ami nem pihentet. Neki 5hós a fia.

2020. dec. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen mikor még sokszor kelt éjjel és nagyon rosszul aludtam. Mióta csak egyszer kel, elmúlt. Ha egy verkepet nezetsz az nem árthat semmiképp sem. És amiket többiek írtak, rendszeres evés, ivás, ha éjjel nem tudsz aludni szundits egyet napközben ha megoldhato.
2020. dec. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

Terhesség ki van zárva?

Velem ugyanez történt csak 3 hónappal szüles után, aztán most itt van a két gyerekem 11 hónap korkülönbséggel. Nekem mondjuk az első terhességemre is jellemző volt a szédüles.

Bár te 2 hónapot írsz, de elofordulhat így is.

2020. dec. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, minden válasz hasznos.

Lehet, hogy keveset iszok, ez egyébként is gondom és a szoptatás csak rontja. Van, hogy az evés is tolódik, a kávém is háromszor kihűl. :)

Kétszer kel most még éjjel a baba, amit úgy érzem bírok, bár fáradtnak fáradt vagyok.

#6 Jajj, jól megijedtem, csinálok is egy tesztet. Egyelőre nem lenne jó, ha jönne a tesó.

2020. dec. 17. 21:32
 8/8 anonim ***** válasza:

6os vagyok. Nem megijeszteni akartalak, de azert mindennel szamolni kell:D

Szerintem egyebkent nagyobb az esely azokra, amiket itt elottem irtak:)

2020. dec. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!