Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után 2 hónappal is...

Szülés után 2 hónappal is vérzés normális?

Figyelt kérdés

Császárral szültem december közepén. Egyszer már megjött rendesen január végén, de előtte végig volt hol több hol kevesebb. Elmúlt a rendes vérzés és pont hogy elmentem a nőgyógyászhoz (aki azt mondta rendben van minden ) rá egy napra megint Rendes erős vérzésem lett. Kb két napig nem volt csak semmi december óta. Jövőhèten kellene megint megjönnie de most is nagyon sok van.

Érdekes hogy egy napig alig volt aztán stressz, feszültség ért és megint nagyon erős lett. Olyan mintha ha stresszelnèk akkor vèrzek erősen,ha nincs gond akkor "csak" kevés,de van mindig. Normális ez?


2020. febr. 14. 20:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem normalis.

Nekem ilyen esetbrn placenta databka maradt bent. Ultrahangra menj a nodokihoz es aaposan nezzen meg. Engem mutottek es csoda nem.lett nagyobb baj.

Persze mas ok is lehet, de semmikeppen nem normalis. Legkesobb 4-6 het utan nincs verezgetes..

2020. febr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!