Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után 2 hónappal normáli...

Szülés után 2 hónappal normális hogy izzadósabb vagyok és rettenetesen korpás lett a hajam?

Figyelt kérdés

Szülés előtt sose voltam izzadós. Első terhesség után nem emlékszem már, de most van, igaz nem annyira vészes de engem zavar. Korpás máskor is volt a hajam terhesség alatt inkább kevésbé, de most nagyon durva. Szoptatok.

Mit tehetek?


2020. aug. 12. 07:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Dezodor... Mást nem tudsz csinálni, én is nagyon büdi voltam, amíg szoptattam. Nagyon kelletlen volt, reggel felkeltem és már éreztem is az izzadságszagot. Naponta többször is dezodorálj, én mindig reggel nyilván azzal kezdtem, aztán még egyszer-kétszer a nap folyamán. Majd elmúlik. Szóval normális sajnos, igen.
2020. aug. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is ez volt. Kipróbtam minden izzadásgátlót. Napközben fürödtem, nem csavart fel a fűtést annyira. Nem tudtam mit csinálni. Egy izzadásgátló nagyon jó volt egyébként kevésbé éreztem magamon az izzadást. Nem nagyon tudsz mit tenni.
2020. aug. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt. Most 5 hónapos a lányom és már egy ideje jobb. Meg amióta elkezdtem mozogni, tornázni. Egyébként nekem a férjem dezodora vált be: old spice, a medvés stick 😂
2020. aug. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Napközben tusolok többször is mert főzés közben ebben a melegben amúgy is leizzadok. Meg persze izzadasgatlo, spray de én mindig érzem picit magamon.

Remélem jobb lesz idővel...

2020. aug. 12. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!