Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek butaságot csináltam?

Szerintetek butaságot csináltam?

Figyelt kérdés

Terhességi tesztet csináltam ami pozitív lett,aminek nagyon örültem.párnap múlva meg jött sajnos:-((Megrémültem vagy inkább elkeseredtem és elmentem nőgyógyászhoz aki úgy fogadott mint egy hülye kislány aki mintha nem tudná,hogy akkor el ment a baba.

Persze tudom,hogy ilyenkor már sajnos elment csak annyit vártam,hogy azt mondja:jöjjön vissza,hogy mensi után megnézzük,hogy ki tisztult-e a méhfal.Nem csodálom,hogy az emberek 80 %kb.nem megy orvoshoz.(aki tudja mire gondolok)


2010. aug. 12. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Ez az orvos emberségből 0! Nem csináltál butaságot!
2010. aug. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
mi a kérdés? mivel csináltál butaságot?
2010. aug. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
En a helyedben elgondolkodnek egy orvoscseren. Azert fizetsz, hogy megvizsgaljon, lelkileg tamogasson egy ilyen helyzetben, nem pedig az, hogy rontson a kozerzeteden.
2010. aug. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm A VÁLASZOKAT!

2.hozzá szólónak:pozitív teszt után meg jött pár napon belül és úgy gondoltam jó ha el megyek orvoshoz,aki szerintem azt hitte,hogy azért megyek mert azt gondoltam,hogy ezek után is terhes vagyok.

2010. aug. 12. 22:13
 5/6 anonim ***** válasza:
33%

Én is így jártam két éve pont. Le is cseréltem azt az orvost...

Azóta van egy 10 hónapos kisfiam, mert a másik orvos embernek nézett (SZTK-s orvos volt) és törődött velem és a babámmal.

2010. aug. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

éppenséggel lehettél vna terhes...hallani ilyenről...rokonok közt is volt ilyen...


Cserélj orvost mert ez egy igazi primitív para..t!!!

2010. aug. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!