Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyucik! Akik hordják a...

Anyucik! Akik hordják a gyerekeiket a Pető intézetbe! Mesélnétek róla? Hogy telik ott egy foglalkozás/nap? Kicsik hogy viselik? Lett valami javulás? Mi szeptembertől fogunk járni oda

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm
2010. aug. 13. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Még én sem tudom, de mi holnap megyünk először.:)
2010. szept. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Majd megírnád hogy milyen volt?

Mi szerintem a jövő héten kezdjük

2010. szept. 8. 07:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia:)


A mai napot kihagytuk, mert nem tudtam vinni. Kedden kezdtünk, első nap rengeteg adminisztráció, először az orvosi szobában lenn, majd fenn az egyik konduktorral. Aztán bementünk a csoportba, pont ebédidő volt, hát megebédeltették a gyereket. Meg is kérdeztem tőle, h na milyen volt az ovi? és Mondta, hogy "Finom." :D

Másnap fél 9-re kellett menni, egyből biliztetés, majd 2 csoprtra lettek osztva, a mieink 7-en voltak, és egy priccsre kellett feküdniük (lécekből ágyszerűség, tudnak bele kapaszkodni), ott kellett előrehúzniuk magukat, majd a fejüket tartani, átfordulni hátukra, vissza, letolni magukat. Majd megint bili, majd 10 órai. Ekkor kiküldtek minket, a gyerekek tök jól viselték, volt manipuláció, meg csoportos játék, ők ültek, közben az egyik konduktor bábokkal járt körbe, beszéltette őket, ilyesmi. De csak kívülről láttuk. Aztán bili, kézmosás, ebéd és kisétáltatták őket székkel. A fiam piszkosul élvezte..:)


A 4/2-es csoportban vagyunk, ti hova mentek?


Ja és még egy, az én fiam nagyon feszes, fogalmam sincs, hogy miért, de most tök laza, komolyan, érezhetően lazább. Nem tudom, hogy csinálják:)

2010. szept. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát közben kiderült tegnap,hogy minket nem tudnak vállalni,mert nekünk a buksiban is vannak gondok.

A Petőben meg csak olyan gyerekeket fogadnak,akiknek csak a mozgással van bajuk.Mi így a Korai Fejlesztőbe fogunk járni

2010. szept. 10. 05:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Hm... Sajnálom nagyon.:((((
2010. szept. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!