Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sinsayről szertnék rendelni...

Sinsayről szertnék rendelni bodyt. Milyen a méretezése? Rendeltetek már onann? Kisebb, nagyobb vagy pont jó?

Figyelt kérdés
2020. dec. 26. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pont jó, én XS-S méret között vagyok, innen is ezeket kell vennem, inkább XS-t. Ha te többnyire egy méretet hordasz, szerintem nyugodtan rendelheted azt.
2020. dec. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm rendelt onnan, a mérettáblázat szerint pont az ő mérete, de a valóságban kisebb volt, a húgára lett jó.
2020. dec. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja bocsi azt nem irtam hogy gyerek ruhát szeretnék venni. Fiam 98/104 es meretet hord. 98 ast néztem neki bodyt és egybe részes pizsit.
2020. dec. 26. 18:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem valtozo, body bol 1 el nagyobb meret kellett,lengingsbol viszont2 vel, pedig atlag meretu a babam, en kitapasztaltam hogy mibol mekkora a jo 🤷🏼‍♀️
2020. dec. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sinsayből nekünk a pamutban gazdag bodyk váltak be, jó az anyaguk. Méretben szerintem nagyobbak, mint a pepcos ruhák.
2020. dec. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pepconal nagyobb h&mnel kisebb vagyis a jelenlegi meretet rendeld
2020. dec. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm megrendeltem 98-as méretet 104 -es nem volt. Remélem jó lesz. 😊
2020. dec. 26. 20:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha két méret között van a gyerkőc akkot a nagyobbat érdemes rendelni
2020. dec. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!