Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan ismerősötök a...

Van olyan ismerősötök a közeledtek én, aki hasonló nevét adott a gyerekeinek? Milyen nevek?

Figyelt kérdés
Férjem nővérét Juliannának, a húgát Juliának nevezték el. Juliannát Julikának, Júliát simán csak Julinak hívják.
2021. jan. 3. 12:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
96%

Van egy kettő,ne törődj vele.

Minden kategóriába csak azért megy.🙂

2021. jan. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
93%
Én sem értem ezen mit lehet lepontozni?
2021. jan. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ismerekegy Dóra-Nóra ikerpárt, ill. egy testvérpárt ahol az egyik lány Sára a másik Sarolta (Sári-Saci).
2021. jan. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Előzőhöz: Saroltának hívnak, és halálosan idegesítő, amikor Sárinak hívnak, ez azért kiszúrás. (Amúgy szép név a Sára, de semmi köze a Saroltához)
2021. jan. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak:szerintem is szép név mindkettö. Volt egy tanárom, Sári néni, teljesen ledöbbentem mikor megtudtam hogy amúgy Saroltának hívják. Én Adrienn vagyok, és engem is szoktak Andizni, utálom, olyankor el is mondom hogy nem Andrea.
2021. jan. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!