Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kaptam egy elektromos mellszív...

Kaptam egy elektromos mellszívót ajándékba, de nem vagyok terhes, ugye nem megy tönkre évek alatt?

Figyelt kérdés
Elég ciki a szitu, mert azt hitték terhes vagyok, pedig nem,csak eléggé el vagyok hízva (sajnos). A kövér hasamat nézték terhes hasnak. Az tény, hogy szeretnék babát, de még nem most, később. Gondoltam elteszem, mert ugye jól jön később, ugye nem mennek ez a gépek tönkre, főleg, ha nincsenek is használva? Lehet buta kérdés, de totál paff lettem, amikor ezzel jöttek, hogy tessék, ez jó lesz a babának. Idő kellett, hogy fölfogjam, mi van. Mondtam, nem vagyok terhes, de azért kösz.
2021. jan. 3. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
A múltkor, még mellpárna volt az ajándék, azóta átvátozott mellszívóvá? 🙈😂
2021. jan. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%

Rakd el. De nem értem különben, hogy minek mellszívó.

2 évig szoptattam, sosem kellett fejnem vagy mellszívót használnom. Én is kaptam kézi mellszívót. Ott porosodott meg..

2021. jan. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ, hogy mennyi teje lesz! Ha sok lesz, azt fejni kell, mert különben begyullad a melle. Nem megy tönkre a mellszívó.
2021. jan. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Haha 1-es, igen 😂😂

De amúgy is, nincs ilyen gyökér a világon aki mellszívót (vagy bármi babás dolgot) ajándékoz olyannak akiről csak hiszi hogy terhes, de nem tudja.

Legalább kaphatnánk egy nőnemű kérdésgyártó trollt, mert ezek a kérdések rettentően gagyik.

2021. jan. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdekes az 58%-os lepontozó, ez az egyik nickje a megbánt anyásnak is amivel lepontozgat 😂😂😂😂
2021. jan. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!