Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülni akarok, de nincs kinek?

Szülni akarok, de nincs kinek?

Figyelt kérdés
Igazság szerint picsogni jöttem, mert senkivel sem tudok erről beszélni. 28 éves nő vagyok, van már egy 3 éves kisfiam, ő a mindenem. Egyedül nevelem, stabil, jól fizető munkám van, csak egy társ hiányzik. Mostanában érzem azt, hogy szeretnék egy kisbabát, ráadásul egyre erősebb bennem ez a gondolat. De hogyan is lehetne, amikor párom sincs? A vírus előtt is csak néhány randi, egyéjszakás jutott (részben az én hibám), azóta meg végképp nem tudok ismerkedni. Azzal pedig nem szeretnék indítani, hogy figyuka, férjet, gyereket akarok, ennek tudatában randizz csak velem. Hogy keressek egyáltalán normális párt, aki gyereket is szeretne?
2021. jan. 8. 17:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az első válaszolóhoz: a második férjemet a Tinderen ismertem meg. Nyilván az első perctől tisztáztuk, hogy nem menő az egy éjszaka és a barátság extrákkal. Ha ő nem így gondolta volna, akkor inkább azonnal lépjen le. Ja, és gyerekem is van az első házasságomból.
2021. jan. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

De mért akkor mivel akarsz indítani ismerkedéskor? Hogy bulizni akarsz?

Nyilván azzal kell indítani h férjet, gyereket akarsz, hiszen ez az igazság, különben csak az idődet vesztegeted olyanokkal, akik nem ezt akarják. Minek randizgatnál olyanokkal akik mondjuk egyáltalán nem akarnak gyereket?

2021. jan. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Memmyi idos vagy? Nemmindegy memmyire ersz ra szulni!

Ha nahyon nem akk spermadonor! De am meg tars kell akk is ha lesz baba ha nem!

2021. jan. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Sztem fekudj le random valakivel vmilyen aljadek tarskeresorol. Ilyen nehez ugy?
2021. febr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!