Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A káposztalevélnek milyen...

A káposztalevélnek milyen funkciója van mellgyulladásnál ?Van aki használta és bevált ?

Figyelt kérdés
Begyulladt a mellem ,nagyon fáj. Nem hajlandó elfogadni a fiam csak a másikat.Olvasgattam ,hogy mit kell csinálni és a nutriklubb oldalán találtam ,hogy káposztalevelet szoktak rá tenni. Ennek mi értelme van?Tényleg beválik?
2021. jan. 10. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
Bqaromságok helyett inkább fejd le a nem kellő melledet és annyi. KÁPOSZTALEVÉL ?!?!?!?! nutriklubb ?!?!?!?!? Hova tartunk, emberek?
2021. jan. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mielőtt nekem esnél SOHA nem tudtam fejni 1 cseppet sem!Nem indul be!Sem kézzel ,sem kézi mellszívóval ,sem elektromosság!Apukát is megkértem már,hogy szívja de semmi nem jött. A gyerekem meg nem fogadja el.
2021. jan. 10. 19:19
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Orvoshoz mennjél.
2021. jan. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tényleg orvoshoz kell vele menni, ha sehogy sem tudsz fejni, vagy esetleg a védőnő is segíthet.

Egyik barátnőmnek a védőnő fejte le kézzel a begyulladt mellét, mert magának ő sem tudta sehogy.

Fellazítod fejés előtt? Forró zuhany alatt is próbáltad? Nekem csak ott sikerült kiszedni a gyulladt csomót. Bevittem magammal a mellszívót a zuhany alá. Szappanos kézzel óvatosan átmasszíroztam, utána fejtem. Megint masszíroztam, megint fejtem. Felváltva kézzel és kézi mellszívóval.

2021. jan. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen bementem a tusolóba és már kínomban megkértem a férjem ,hogy szívja. De sajnos semmi. 1 éve szoptatok de még ilyen nem volt velem. Muszáj lesz elmenni dokihoz ezek szerint. :( Köszönöm
2021. jan. 10. 19:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Fejni, melegiteni, masszirozni. Akar a ferjed is szivhatja, nekem a mellszivo nem segitett. Elvileg a kaposzta gyulladacsokkento hatasu.
2021. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gyulladáscsökkentő hatású a káposztalevél.

De amíg tele van tejjel a melled, addig hiába teszel rá bármit!


Ilyenkor érzem, hogy szerencsés voltam.. 2 évig szoptattam, de a felesleg mindig kifolyt éjjel. :) Pedig utáltam mosni..


Be fogsz lázasodni, ha nem indul meg. Próbálj dokihoz menni. Vagy szoptatási tanácsadót hívni!

2021. jan. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy tejköved van?

Nem hittem, hogy ez egy létező dolog, de most a második babámnál úgy jártam, hogy hiába szoptattam, a babám nem bírta kiszívni vagy hiába fejtem, az egyik mellem egyre jobban feszült. Zseblámpával megnéztem a bimbóm és egy pici fehér pötty volt rajta, amit nem bírtam leszedni. Lefertőtlenítettem egy tűt és óvatosan megpiszkáltam. Kipattant az a kis valami és azonnal elkezdett spriccelni a tej és rögtön meg is könnyebbült a mellem.

2021. jan. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!