Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan aki megbanta,hogy...

Van olyan aki megbanta,hogy milyen nevet adott a gyermekenek?

Figyelt kérdés
En igen,es mar 3 eves.Ezzel az erzessel mit tudok kezdeni?
2021. jan. 15. 13:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%
Még meg lehet változtatni, de engem is érdekel, hogy mi az eredeti név. Mert ha amúgy gyönyörű, az anyai egó miatt kár lenne!
2021. jan. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek identitásának fontos eleme a neve. Három éves korban megváltoztatni nagyon-nagyon nem tanácsos szerintem
2021. jan. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen nem bántam meg, hiszen én választottam, de mindig bennem van, hogy nekem egy másik név jobban tetszett volna, de a férjem hallani sem akart róla. Már lassan 6 éves a lanyunk. Nem akartam sosem megváltoztatni. Elfogadtam, hogy nem az lesz a neve, amit annyira szerettem volna.
2021. jan. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
90%

11!


Kinek mi a gyonyoru. Szerintem pl csodaszep név a Lizandra, ellenben az Évától hidegrázást kapok. Tudod, a szépség relatív

2021. jan. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Andizsuzsi ***** válasza:
94%

"Valószínű apuka ötlete volt, aki azóta lelépett és így a nem szeretem szépen lassan utálatba fordult át."


Ez egyrészt csak egy teória, mitől lenne valószínű? Másrészt ebben az esetben apuka feszt sem járulna hozzá a megváltoztatáshoz.

2021. jan. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
75%

15!


Valóban, csak teória. De ha elolvasod a válaszokat, ahol nem tetszik vagy nem az igazi a gyerek neve, ott apuka döntött. Amuyg meg még lehet oldani apuka nélkül is

2021. jan. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
94%
Ahol mondjuk nem tudtak a nevet illetően dűlőre jutni, és találni olyat, ami mindkettőjüknek tetszik, és az egyik rákényszerítette a másikra az akaratát, azt nem tudom megérteni. Nálunk is vannak olyan nevek, amiket egyikünk akar, másikunk nem, és fordítva, de akkor úgy vagyunk vele, hogy jó, akkor egyik se, és lesz egy harmadik. Annyi név van, hogy nem lehet megállapodni...
2021. jan. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt bántam meg, hogy kettőt adtunk. Nagyon hosszú a neve így.
2021. jan. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!