Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan aki megbanta,hogy...

Van olyan aki megbanta,hogy milyen nevet adott a gyermekenek?

Figyelt kérdés
En igen,es mar 3 eves.Ezzel az erzessel mit tudok kezdeni?
2021. jan. 15. 13:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Semmit. Változtasd meg a nevet.
2021. jan. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi a név amit adtál?
2021. jan. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudjátok megváltoztatni?


Miért bántad meg egyébként?

Én csak azt bánom, hogy 2 neve lett, mindkettő szép, csak így a következő gyerek(ek)nek is 2-t kell adni, hogy ne nézzen ki furán...

2021. jan. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Én sem rajongok a lányom nevéért (a férjem ragaszkodott ehhez a névhez).

Alapjáraton tetszik, csak tucatnév és bárhova megyünk legalább 3 hasonló nevű kislány van még a közelben. Én vicces/egyedi beceneveket használok. Elvégre, ha szólok a játszótéren, hogy "Manci, gyere!", akkor tuti, hogy csak az én lányom fog jönni, ha a nevén szólítom, akkor legalább 2 lány jön + 4 gyerek és 3 anyuka felkapja még a fejét.

2021. jan. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi a neve?
2021. jan. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
3-as: furán néz ki? Nálunk csak az egyik gyereknek van két neve a háromból: az elsőnek. Tippelj miért nincs a többinek :D
2021. jan. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%

#3 vagyok

Persze, én sem akarnék már 2 nevet nekik, és ez biztos csak az én hülye logikám, de nem akarnám, hogy a többi gyerek azt gondolja, hogy az elsővel kivételezünk... aztán lehet ez eszükbe sem jutna.

2021. jan. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Andizsuzsi ***** válasza:
95%

"Változtasd meg a nevet."


4 év múlva meg majd abból is kiszeret, akkor megint változtat?


Majd ha a gyerek akkora lesz, akkor ő eldönti, hogy neki jó-e, ha nem , akkor majd ő választ magának másikat.

2021. jan. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%

Andizsuzsi !


Esélyes, hogy ezt a nevet sosem szerette. Valószínű apuka ötlete volt, aki azóta lelépett és így a nem szeretem szépen lassan utálatba fordult át.

2021. jan. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit megbántam az első gyerekét. Nem kirívó, nem is tucat, csak valahogy nem passzol rá. Valahogy nem egy ilyen nevű ember jut róla az eszembe mint ahogy elneveztem.
2021. jan. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!