Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tudom ezt megvalósítani?

Hogyan tudom ezt megvalósítani?

Figyelt kérdés
Egy kolléganőm mesélte tegnap előtt hogy a lánya 15 évesen szült először, aztán 19, és 23. Most 28, és a gyerekei közül az egyik nyitott gereinccel született. Rossz a viszonya az 56 éves anyjával, mert a nevelő apját meg vádolta azzal hogy fogdosta őt, és nem állt ki mellette. Mind 3 unokáját alig láthatja, egyébként mind más apától van. Szeretném hogyha ezt meg tudná más is, ebből akár egy tanulságos film is készülhetne. Megérdemelnének egy kis hírnevet. Nem nekem mesélte, de hallgatóztam. Nem adhatom ki bármely rosszindulatú embernek, de meglepetésnek szánnám. Nem tudtok olyan újság írót vagy valakit aki segít nekem? Rádióba betelefonálhatnék, de az a minden csoda 3 napig tart kategória lenne.

2021. jan. 16. 20:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
99%

Nagy sztori hogy valaki 14 évesen felcsináltatja magát

Törődj a saját dolgoddal. Meg azzal hogy miert hallgatózol

2021. jan. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Hát ha szerinted is nagy sztori, akkor fel terjesztem azért is.
2021. jan. 16. 21:04
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Remélem ez a kérdés kamu... Ebben semmi szenzáció nincs, már ne is haragudj. Az ország elmaradottabb területein van, ahol 23 évesen már öt gyereke van egy nőnek és több is valamilyen fogyatékkal él, előfordul hogy nem is veletlen alakul így a dolog. Ebből mégsincs film, néha egy-egy cikk, pedig bőven elrettentő példa lehetne. Javaslom sétálj be nyugodtan egy lakásotthonba, ha kiváncsi vagy, olyan sztorikat fogsz hallani, hogy kinek miért rossz a viszonya a szüleivel, hogy kerültek oda gyerekek, hogy örülsz ha egy-két esetet hallva nem hányod el magad. Azt meg végképp nem értem, hogy bárki a fent felsoroltak közül miért is “érdemelne” meg hírnevet. Elég érdekes gondolkodásod van, ne haragudj.
2021. jan. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Azért érdemelnek hírnevet mert azon felül hogy ilyen nehéz életük van se pénzük, se hatalmuk. Had legyenek legalább ismertek.

#6: ne akard meg mondani a többieknek hogy mit csináljak, el tudják dönteni nélküled is bmeg.

2021. jan. 16. 22:13
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

De miért kellene, hogy hatalma legyen? Az emberek többségének nincs hatalma. Mire föl kellene, hogy legyen? Pénzük miért nincs? Ne haragudj, de erről valahol a kollégád lánya illetve a kollegad is tehet. Gondolom ha a nő olyan tanult lenne, akkor lenne egy kis pénze. De amit leírtál, az alapján ne haragudj, nem gondolom, hogy annyira tiszteletreméltó lenne. A nőnek 3 gyereke van 3 apától. Egy terhesség majdnem egy év, szült 15 évesen majd kb 18 évesen újra terhes lett egy 3 éves gyerek mellett egy új pasitol, aztán az is koccolt és két kisgyerek mellett sikeresen összejött egy harmadik pasitól még egy gyerek, gondolom a pasi már a fasorban sincs. A nyitott gerinc, főleg ha súlyosan az, amúgy olyan dolog, amit azért az esetek többségében egy jól gondozott terhességnél észrevesznek, és a nő dönthet a magzat felől. Persze van ahol szülésnél derül ki, valószínű itt is ez volt a helyzet, legalábbis nem gondolom, hogy ez a nő valami felelősségteljes lenne. Én nem ítélem el, aki fiatalon szül, én is viszonylag fiatalon szültem, de azért ez a három apától három gyerek, stb...megvan így látatlanban is a véleményem a nőről.

Szerintem amúgy az ilyenek érdemelnék, hogy a közvélemény megismerje őket, mint a cikkben szereplő hölgy, aki viszont tényleg büszke lehet magára: [link]

2021. jan. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Magyarán egy senkik akiknek nem volt eszük védekezni. Borsod tele van ilyenekkel. Kutyát nem érdekli
2021. jan. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy a kolléganőd lánya (akit nem is ismersz nyilván) arra vágyik, hogy "híres" legyen? Hogy az ő életén, nehézségein csámcsogjon boldog-boldogtalan? Te komolyan elhiszed, hogy ezzel jót tennél vele/velük? Ezzel nem segítesz, ez már-már zaklatás lenne.
2021. jan. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Mert a kolléganőm is szeret középpontba lenni. Gondolom ez a hajlam öröklődik.
2021. jan. 16. 23:29
 9/26 anonim ***** válasza:
98%
Tuti kamu, ennyire sötét nem lehet valaki.
2021. jan. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Miért sötét, csak mert korán szült? Miért kell ilyen korlátolt beképzeltnek lenni?
2021. jan. 17. 00:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!