Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Zara...

Mi a véleményetek a Zara lánynévről és a Kende fiú névről?

Figyelt kérdés
Nemsokára születik a babám nem tudjuk még mí lesz nekem ez a 2 név nagyon tetszik, vannak még tartalékok, de ez a favorit. Viszont nem tudom hogy én vagyok csak elfogult vagy másnak is tetszik?
2010. aug. 14. 23:48
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Tegnapi 10:21-es ismét.

Az Olivér remek, Zoárd nekem nagyon kemény név. A zrd és közötte az oá...

Esetleg egy Solt? Simon?

2010. aug. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

Simon, Sebestyén, Csongor, Csanád nekem nagyon tetszik páromnak nem. Illetve nagyon sok van ami nekem tetszik, de neki nem. Ide csak azt írom ami mind a kettőnknek elmegy. Van még egy kis időnk, addig még eldől.

De tényleg érdekel mások mit szólnak 1-1 adott névhez, nem attól függ a választás, egyszerűen csak érdekel mások hogy látják. Mert lehet csak elfogult vagyok! :)

2010. aug. 16. 20:35
 23/33 anonim ***** válasza:
Mind a kettő csodaszép!
2010. aug. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

A Kende tetszik, a Zara se rossz csak azonnal a bolt ugrik be nekem is.A másik két fiúnév egyáltalán nem tetszik.

Miért nem kerestek egy régi magyar lánynevet,olyan szépek vannak!Nálunk a fiúknak és a lányoknak is régi magyar neve van.

2010. aug. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
37%

a Kende nemigazán tetszik, bár nem rossz. csak valahogy nem a szívem csücske.

a Zara nagyon jó, de mindenkinek a bolt ugrik be róla szerintem, akkor már inkább a Zora. ugyanaz a hangzása és mégsem a boltra asszociál mindenki.

2010. aug. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
52%

A Zara, Zora nagyon jó, a Kende sem rossz az Olivér nem tetszik. A Zalánhoz mit szóltok? Kérdezd meg róla a párod is:)

A nővérem így szerette volna hívni a kisfiát, de az apja nagyon ragaszkodott ahhoz hogy az ő nevét kapja a gyerek ezért Zoltán lett.

2010. aug. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki véleményt nyílvánít. :)

Úgy néz ki a Zara marad mint lánynév, de keresünk egy második nevet! A fiúval még bajban vagyunk.

Zora név szóba jött, de aztán onnan lyukadtunk ki a Zarához :)

Zalán nevet én imádom, még páromnak is tetszene, csak mostanában itt a környezetünkben eléggé felkapott név lett. És fiúnévben semmi nincs amire elsőre azt mondanám na ez az ez marad. Ha lenne ilyen az sem érdekelne hogy mennyi van belőle......

2010. aug. 20. 09:50
 28/33 anonim ***** válasza:
37%

Az én kisfiamat Miron-nak fogjuk mhívni.


MIRON= lélekbalzsam, balzsam a lelkemnek...


Lánynevek közül nincs kedvencem, de tetszik az Aisa.


Aisa=holdacska

2010. aug. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
A Kende nagyon tetszik. Esetleg még a Zerind? Nem tetszik?
2010. aug. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
37%
Zara tetszik, Kende NEM!
2010. aug. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!