Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Szofi névről?

Mit gondoltok a Szofi névről?

Figyelt kérdés
Családom mikor meghallotta a Szofi nevet, rögtön a cigaretta jutott eszükbe illetve az, hogy majd csúfolni fogják,(szopinak)! Mit gondoltok? Van valóságalapja?
2011. okt. 25. 18:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
40%

így fogod anyakönyvezni is? vagy Szófiának? nekem csak az a gondom vele,hogy olyan mintha a Zsófiát pöszén mondanák.

de amúgy van Szofi ismerősöm is,és nem csúfolják őket..

2011. okt. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Még nem láttam a magyarázatodat, csak a kérdést, mikor már tudtam, hogy a cigis ellenérvet fogom írni. Nekem is az jutott eszembe egyből.
2011. okt. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
67%

Hááát.....

Nekem is rögtön a cigi jut az eszembe,én is szívtam(már nem cigizem).

Az ismeretségemben van egy kislány akit így hívnak,de nekem nem tetszik ez a név!

2011. okt. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
80%
Nem tetszik. ÉS ha úgy alakul külföldön is megállja a helyét. Nekem amúgy nem a cigi ugrott be elsőként, hanem egy Sofía nevű olasz kislány, akinek magyar anyukája van. :)Kint Sofi, itthon Zsófibaba.
2011. okt. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
39%
18:58 vagyok. Szóval NEKEM tetszik-et akartam írni bocsánat.
2011. okt. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Gondoltam, hogy azt akartad írni :) Kicsit elbizonytalanodtam most, hogy ezt írtátok, de olyan kevés szép különleges név van ami tetszik nekem is meg a páromnak is! :( Szóval azért még várom a véleményeket... :)
2011. okt. 25. 19:04
 7/25 anonim ***** válasza:
63%

nekem a legjobb barátnőm Szófia-Szofi. szerintem szép név, én is gondolkozom rajta, még nem derült ki a babám neme.

soha nem jutott eszembe a cigi...:)

ismerem már 13éve s soha senki nem csufolta.ennyi erővel kb minden nevet lehet csufolni...

2011. okt. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Teljesen egyet értek veled utolsó, én is így gondolom! Csak a szüleim szekálnak, és gondoltam megkérdek már mást is, aki nem ismer! :) hány hetes vagy?
2011. okt. 25. 19:41
 9/25 ragnarok1 ***** válasza:
59%
Az én lányom Szonja. Csak azért mondom, mert egy napon van a névnap. Amúgy meg minden névbe bele lehet kötni. Általában ha valakinek nem tetszik, valamilyen név akkor köt bele. Szóval, szerintem hülyeség.
2011. okt. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 ragnarok1 ***** válasza:
Mármint ez a csúfolni fogják ezzel a névvel.
2011. okt. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!