Elromlott alvás?

Figyelt kérdés
Hallottam már, hogy van időszak, amikor úgymond elromlik a baba alvasa. Kislányom 7 honapos múlt, jól aludt, nagyobb gond nem volt az ejszakai alvással, nehány kiveteltől eltekintve. Újabban nehezen alszik el, es ebred is kb 1 óra múlva, majd hiába ringatjuk vissza, egyszerűen képtelenség lerakni a helyére. Abban a szent pillanatban megébred és sír, pedig megvárom h melyen elaludjon rajtam. Ez így megy sokáig, majd elunom es vele a mellkasomon lefekszem a helyemre, majd később magam mellé csúsztatom. Nem szeretnem közenk szoktatni, de egész ejszaka állni sem. Már azóta nappal is nehezebb letenni. Ez lesz jobb is? Ötletek, tippek?

2021. jan. 18. 11:24
 1/1 anonim ***** válasza:
8 hónaposan van egy alvásérés, alvásborulás a babáknál. A kisfiamnál pont ugyanígy volt, mint nálatok. Nyugodtan tedd magad mellé, ha úgy alszik. Fontos, hogy kialudja magát. Nem fog hozzászokni,ne aggódj. Amikor én is óránként mentem át a kisfiamhoz, inkább odaraktam magam mellé. Kb egy hónap múlva rendeződött az alvása és gond nélkül aludt tovább a saját ágyában. Azóta is szépen alszik a saját ágyában, már másfél éves.
2021. jan. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!