Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babám alvása elromlott?

9 hónapos babám alvása elromlott?

Figyelt kérdés
Eddig délelőtt 1, du. 1.5 órát legalább aludt, most nappal mindössze 20-30 perceket. 2 foga kijött gond nélkül. Most kezdett mászni. Lesz ez jobb???

2016. ápr. 9. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Igaz az én babám kisebb, 6,5 hónapos. Eddig 4x aludt ebből 2x 30 perc volt és átlagban 2x 1-1,5 óra.

Most elkezdett kúszni. Tegnap 2x20 percet aludt, tegnap előtt is és az előtt is. Bár volt mikor 40-et is sikerült. Séta közben sem aludt, a lábával meg a cumival játszott. Én azt mondtam ilyen nincs..

Nemrég neki is kijött 2 foga, azt azért nem írom, hogy gond nélkül, de 4x40 percet le sikerült aludni mindennap akkor is, inkább ébrenléti időben volt nyűgös. Erre most meg nem alszik és nem is akar, álmosnak se tűnik. Vagyis nem tűnt máig.

Mondjuk ma eddig aludt 2x, lehet valami rend féle visszaáll, bár gondolom már inkább csak 3 alvása lesz szerintem. De még séta közben is aludt és nem is bír 4-5 órát ébren tölteni. Nála biztos, hogy átmeneti üzemzavar volt.

2016. ápr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál. Én is csak abban bízom, hogy átmeneti lesz, mert így nagyon gáz. Mire szusszannék egyet, már fenn is van, semmit se tudok csinálni normálisan. Én nem bánom, ha csak 2X alszik naponta, de az legyen legalább 1 óra...
2016. ápr. 10. 13:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Én számolgattam mennyit alszik össze egy nap és azt mondtam ilyen nincs, hogy ennyi legyen az alvásigénye.. kb 11 órát aludt a 14 helyett, egyik napról a másikra.

Mára meg olyan álmos, hogy már most negyedjére alszik. Van mit pótolnia. Reggelente is sokkal korábban kelt most napokig, mint szokott.

Előző voltam.

2016. ápr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az enyém is korábban kel egy órával, hiába az alváshiány!

Remélem, gyorsan beáll valami jobb rendszer, neked is ezt kívánom!

2016. ápr. 10. 18:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm, az enyém kb 3 napos alváshiány után rájött, hogy néha aludni is kellene. Jó sokat aludt délután. Kívánom a tiednek is és kitartást!
2016. ápr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nálunk egyelőre nem javul a helyzet :(

Továbbra is 30 percek max. :(

2016. ápr. 11. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!