Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kicsi baba nem kapott el a...

Kicsi baba nem kapott el a nagy tesótól semmilyen betegséget?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 2 éves kislányom és most várjuk a második babánkat. Akkor fog megszületni mikor a tesó óvodába megy. Az lenne a kérdésem, hogy akik ugyan így vannak azoknál a kicsi baba nem kapott el semmilyen betegséget a nagyobbtól? Gondolom ahogy óvodába kerül sokszor lesz beteg, de reménykedek benne hogy nem így lesz. Válaszokat előre is köszönöm!
2021. jan. 18. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem.
2021. jan. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Miért parázol amikor még meg sem született?
2021. jan. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Náthás volt néha, de komolyabb nem. Mondjuk a nagy se. :)
2021. jan. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Ugyan nekem nincs még két gyerekem, de amikor 4 hónapos voltam, az akkor ovis bátyám hazavitte a bárányhimlőt (akkoriban ez ugye még nem volt kötelező), amiből én kb semmit sem tapasztaltam, mert az anyatej megvédett. Szerintem amíg szopizik a kicsi, addig nagy baj nem lehet, de előbb-utóbb viszont elkerülhetetlen lesz, hogy mindenkin végigmenjenek a tipikus gyerekbetegségek, erre jobb minél előbb felkészülnöd.
2021. jan. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Nekem iskolás fiam van és egy 4 hónapos lányom. Kétszer volt eddig betegség miatt itthon a fiam mióta a kicsi megszületett, egyszer sem kapta el tőle.
2021. jan. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

De, nálunk mindent elkapott. 5 hónapos volt a kicsi, amikor a nagyobb kezdett. Szeptembertől márciusig kéthetente betegek voltak mindketten. A nagyobb egyre gyorsabban gyógyult, a kicsi volt mindig a betegebb (anyatej mellett). Márciusban jött a covidos lezárás, onnantól egészségesek voltak mindketten.

Most a második év már jobb, eddig egy betegség volt, de ez szintén a covidnak köszönhető, mert emiatt nem viszi be betegen a többi szülő a gyerekét.

2021. jan. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

6éves a nagy 3éves a középső, 1 hónapos a legkisebb.

A középső volt már kéz-láb-száj vírusos, és kb az összes ovis szokásos baci vírusos.

A legkisebb még nem kapott el semmit, pedig a nagyok kb folyamat betegek.

2021. jan. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Érdekes. 50%ot szokták írni,hogy kb ilyen arányban kapja el. Nah nálunk 100% is az arány,3-4 nap múlva,aztán én,végül apjuk. Pedig szedjük a vitamint, gyümölcs zöldség éves van. Genetika szerintem.🤷
2021. jan. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!