Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes ultrahangon rendben...

12 hetes ultrahangon rendben volt a baba, viszont a korom miatt méhlepény mintavételem is lesz. Lehetséges jó ultrahang után is hogy betegséget mutat majd a minta? Valakinél volt hasonló?

Figyelt kérdés
2020. jún. 15. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálam is jó volt a 12. heti ultrahang és jó lett a chorionboholy mintavétel is.

Már 7 éve egészségesen meg is született.

2020. jún. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szuper. Jó ezt hallani. :)
2020. jún. 15. 14:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem engedtem a mintavételt, a koromon kívül semmi nem indokolta. Uh-n minden rendben, volt, egészséges gyerkőcöm született.
2020. jún. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 babyboom567 ***** válasza:

Én sem engedtem(majdnem 40 voltam).

Mondjuk nekünk olyan jó eredményű lett az ultrahang meg a kombinált teszt, hogy a genetikus kifejezetten mondta, hogy nagyobb a vetélés kockázata a mintavétellel,mint a rendellenesség kockázata, szóval szerinte ne csináltassuk meg.

2020. jún. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!


Én megcsináltattam nemrég, /38 éves vagyok/ és nem bántam meg!

Ha betartod a 1,5 napos fekvést, és utána 2 hétig, hogy nem emelsz, akkor a vetélés elkerülhető.

Amúgy is nem a vetélés kockázat lesz 1%, hanem a már fennálló vetélési kockázatot emeli meg 1%-kal.

Maga a mintavétel nem fájdalmas, csak kellemetlen.

Nálam is uh-on mindent rendben találtam, de nem akartam arra alapozni, hogy "mi van, ha mégis..."

Így már legalább teljesen nyugodt vagyok.


19h km

2020. jún. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is 38 éves vagyok. Én is csak a korom miatt csináltatom meg. Meg van már két nagyobb gyerkőc, és biztosra akarok menni. Te hányadik héten voltál? Mennyi idő alatt lett meg az eredmény?
2020. jún. 17. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!