Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek kegyetlenseg azt...

Szerintetek kegyetlenseg azt mondani egy alsos gyereknek, hogyha nem tanulsz rossz munkad lesz?

Figyelt kérdés
2021. jan. 19. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Egy alsósnak még annyira távoli a felnőtt élet, hogy ezzel szerintem nem lehet motiválni.
2021. jan. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem feltétlen kegyetlenségnek nevezném, inkább azt mondanám értelmetlen ilyet mondani egy alsós gyereknek. Felsőben már okes, de egy másodikos-harmadikos gyereket még teljesen hidegen fog hagyni, hogy 15 év múlva milyen munkája lesz. Én inkább azt mondanám, hogy ha nem tanul szorgalmasan kevesebb mindent fog tudni és lehet olyan helyen kell neki dolgozni, amit nem szeret, rossz kedve lesz ha minden nap oda kell majd bemenni. Ez nyilván egyenlő lehet a rossz munkával, viszont talán egy gyereket az érzelmi oldalával (nem szeret majd ott lenni) jobban meg lehet fogni.
2021. jan. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nem
2021. jan. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Nem kegyetlenség, hanem butaság, tudatlanság. A legrosszabbul tanuló, bukdácsoló osztálytársaimból lettek a legmenőbb vállalkozók és a sok kitűnő bizonyítvánnyal rendelkező most nekik dolgozik! :) Szerintem a tancsi néni arra gondolt, ha nem tanul, olyan xar állása lesz, mint ami neki jutott..
2021. jan. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kegyetlenség, nem fogja érdekelni, mert még nem tudja felfogni. A gyerekek eléggé a jelenben élnek még ekkoraként :) illetve a legtöbbjük a pénz értékét sem ismeri/érti igazán.
2021. jan. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Egyébként szerintem az a rossz munka, amit az ember utál csinálni. És ez nem függ össze a korábban tanult anyag mennyiségével!
2021. jan. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Inkább a hétvégi apukák szoktak ilyen bölcseket mondani :D
2021. jan. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%
nem kegyetlenség, inkább felesleges, mert fel se fogja még, mit mondasz
2021. jan. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem kegyetlenség, hanem felesleges


(nálunk pl a 7 évest azzal sem lehetett megfogni, hogy ha nem pakolsz össze nem jön holnap a mikulás! - nem pakolt, nem jött, kb fél percig zavarta)

2021. jan. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!