Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyukák, hogy...

Egyedülálló anyukák, hogy csináljátok?

Figyelt kérdés

Mi vezetett rá benneteket,hogy egyedül maradjatok? Mi volt az indok?

Mennyire nehéz egy fizuból és egy családiból élni?


2010. aug. 15. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem szar volt a kapcsolatom,nem tervezett baba volt,születése után még 2 évig együtt voltunk,de jobb külön,mert a 2 éves kislány már mondta a nagymamának,hogy apa,anya veszekszik.

nem minimálbérből élek,abból nem is tudnék.anyagi problémáim nincsenek.a családi egy külön kártyáramegy amit nem szoktam levenni.

2010. aug. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

8-)

Azt hogy csinálod hogy ki se kell venned???

Jól megy :)

Mi a munkád?

2010. aug. 15. 13:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem én akartam egyedülálló anyuka lenni, a férjem döntött úgy, hogy lelép. Én még gyeden vagyok, szerencsére nincs hitelem, és így teljesen átlagos módon tudok megélni ennyi jövedeelemből.
2010. aug. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi!Erre én is kiváncsi lennék!Többször tettem fel hasonló kérdést,de nem jött válasz.Pedig azért szerintem vagyunk egy páran egyedül.
2010. aug. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem 6 hós terhesen hagyott el a párom. Különköltöztünk, saját lakásban élek, gyeden vagyok. Exemet arra kértem, hogy amig gyeden vagyok, addig segitsen a rezsiszámlák kifizetésében, mert a gyedem teljes egészében a lányomra költöm. A gyed lejárta után meg visszamegyek dolgozni. Magamon spórolok, meg az ételben, anyukám főz.
2010. aug. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Miért költöd az egész gyededet a lányodra?

Az sok pénz!!

2010. aug. 15. 14:32
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a rengeteg veszekedés volt az oka, hogy szétmentünk. Valószínűleg még az is, hogy túl korán jött a baba, mármint ami a kapcsolatot illeti, nem ismertük hozzá elég jól egymást. Én döntöttem úgy, hogy ebből elég volt, mert már az egész nap másból sem állt, csak az exem kötekedéséből, és az én ordítozásomból (ekkor még csak terhes voltam), így már a fiam születésekor egyedülálló voltam.


Hát megélni elég nehéz így, főleg nekem most nyáron nagyon nehéz. Mivel én egyetemre járok már egy éve (amióta lejárt a GYED-em), és év közben jár a szoctám meg a diákhitel, de nyáron semmi, munkát meg egyáltalán nem találtam erre az időre.

Szerencsére a szüleim segítenek anyagilag is, meg más téren is, de azért mostmár nagyon szeretném, ha erre nem lenne szükség. Csak hát ahhoz jó lenne, ha a diplomám a kezemben lenne már.

2010. aug. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!