Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adtok tanácsot ?.. mitevo...

Adtok tanácsot ?.. mitevo legyek ?

Figyelt kérdés
Na szóval kezdjük ott hogy 43 éves apuka vagyok és van egy tizennégy éves nagylányom:D akire büszke vagyok és szeretem. 7 éve már el vagyunk válva az anyukával, a kislány először az anyukánál volt de az anyuka eldobta a lányt és hozzám került aminek nagyon örül a kislány is ugyanis nem nagyon szerette az anyukáját. Az anya nem engedte hogy lássam a lányt csak ha 200-300 Eurókat fizettem neki. Az anyának nincs állása a sunájából él meg:D kiköltözött Franciaországba és semmije sincs a gyereket 3 éve lassan nem keresi amióta nálam van. Egyáltalán nem is támogatja semmivel. Törvényre szeretném adni azt hogy fizessen gyerek tartást de ugye az ügyvédnő azt mondta hogy nincs semmije és börtönbe menne 3 évet emiatt. Szerintetek ez jó döntés lenne? Vagy inkább hagyjuk az egészet és éljünk boldogan? Az anyuka minden felügyelőt küldött ide régebben hogy hogy élünk.. van normális állásom a lányomnak nem akármilyen ruhákat veszek. Megkapja azt amit szeretne mert ő az életem🥺❤️ Szerintetek pereljem be az anyjukat vagy hagyjuk?
2021. jan. 28. 11:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Esetleg még valaki van ilyen helyzetben?
2021. jan. 28. 11:49
 2/7 anonim ***** válasza:
De ezt miért mobiltelefonok kategóriába? :D
2021. jan. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
11:51 elnézést 😳
2021. jan. 28. 12:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Végigolvastam, mert azt hittem valami mobil kell a jánynak. :D

Na majd a modik átrakják, jeleztük feléjük.

Nem értek a lovakhoz, de ismeretségi körömben van egy hasonló eset. Ott a nő perli az emberta gyerektartás miatt.

Reméljük sikerül elintézni! :)

2021. jan. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igaz én anyuka vagyok de leírom az én sztori.

Apuka lelépett mikor a kicsi 1 éves volt. Váltotta a nőket, nem szívesen de oda adtam láthatásra mert hát az apja. Lassan 2-3 havonta vitte most ott tartunk hogy 1 éve nem látta féléve nem érdeklődött utána. Volt szülinap névnap karácsony iskolakezdés... Semmi érdeklődés..

Nem kértem gyerektarzast mert még tudtam nélküle oldani és párom is támogató mintha a sajátja lenne.

De eljutottam az egy éves fordulón arra a pontra hogy megírom neki ha nem fizet ki minden elmaradott pénzt (Tudom hogy csak fél évre visszamenőleg hajtják be) akkor feljelentem vagy mondjon le róla törvényesen.

Sajnos ő olyan gusztustalan ember ha pénzről van szó képes lesz megtenni.

Pedig sosem tiltottam. Annyira szomorú hogy vannak ilyen emberek...pedig ő akart annyira gyereket még mielőtt ezzel jönne valaki.

2021. jan. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te vagy a "lány".

De ez mindegy is.

Ha eddig megvoltatok az anya által küldött pénz nélkül akkor felejtsétek el. Nyugodtabb életetek lesz ha túl léptek ezen.

2021. jan. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd a fenébe. Ha nem kenyérre kell, nem éri meg a stresszt .

Ha meg anyuka nem érez indíttatást a fizetésre, akkor tartsa meg és költse gyógyszerre.

2021. jan. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!