Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mióta a férjem bennem megy el...

Mióta a férjem bennem megy el utána olyan égő érzésem van a hasamnàl a petefészek vonalánál. Ez mitől van? Semmi fertőzésünk nincs.

Figyelt kérdés
2021. febr. 2. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Petefészek vagy vezeték gyulladás. Nálam is így kezdődött, sajnos nem időben fordultam orvoshoz és később már nem csak égő érzés volt, hanem egy nagyon durva görcs is. Fordulj nődokihoz!
2021. febr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos azt nem igazán lehet így kijelenteni. Én mindig éreztem, hogy valami van ha nem védekezünk, sperma vizsgálatnár ki is derült baci volt a spermában, de neki semmi tünete nem volt.
2021. febr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan is, hogy érzékeny a hüvely a spermára. Nézz utána. Persze előbb a lehetséges betegségeket kellene kizárni.
2021. febr. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!