Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek volt petefészek cisztája...

Kinek volt petefészek cisztája? Felszívódhat magától?

Figyelt kérdés
51x31mm-es, egy rekeszű cisztát láttak nálam UH-on. Az orvos azt mondta, műtéti határeset. Egy ciklust adott, hogy felszívódjon, különben műt. Van köztetek olyan, akinek hasonló volt, és nem kellett műteni?
2020. febr. 24. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem decemberben találtak, 4,5x3,5 centis volt, most voltam orvosnál, már felszívódott.
2020. febr. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer 8,5 cm-es cisztám volt, felszívódott magatól, ráadásul úgy, hogy észre sem vettem. Volt már 6 cm-es, az is spontán ürült, viszont az nagyon fájt, gölcsöltem tőle. Többször volt már 1,5-2-2,5 cm-es is, azokat észre sem vettem, mikor távoztak.
2020. febr. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Januárban volt egy 4x 4.5cm bevérzett tűszőm. A következő ciklusnál felszívódott, észre se vettem.
2020. febr. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legtöbb esetben felszívódik vagy vezessel távozik
2020. febr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3 db cisztàm volt. 1,5/2 és egy 4cm- es. Életmódvàltàst követően (étrendvàltàs/ rendszeres mozgàs/ fogyàs) fél éven belül felszívodtak. A dokim ledöbbent és gratulàlt, mondta bàrmit is kezdtem el, abba ne hagyjam😊 Mondtam neki hogy nem tervezem abbahagyni soha:)
2020. febr. 25. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszömöm a válaszokat!

Nálam nem áll fenn életmódbeli probléma, fogynom pedig nagyon nem kéne, mert 48 kg vagyok.

Előző ciklusomban volt egy korai vetélésem. Biztos az borította fel a rendszert.

2020. febr. 25. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!