Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik fiú név a legjobb...

Melyik fiú név a legjobb szerintetek? Nálatok mi lenne a sorrend?

Figyelt kérdés

Párommal ezek a nevek tetszenek nagyon nekünk: Barnabás,Norbert,Alex

Mihályi vezetéknévhez kéne. :)



2021. febr. 8. 08:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
26%
Egyik sem :/
2021. febr. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
25%
Alex jó, Norbert csak ha nagyon nagyon muszáj, Barnabás - előbb adnék lánynevet, mint ezt!
2021. febr. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%

Hát ízlések és pofonok nyilván. Nekem az Alex nem tetszik, viszont a Mihályi Barnabás és a Mihályi Norbert nagyon jól hangzik :)


Egyébként egyik sem túl kirívó név, egyikre se kapnám fel a fejem, hogy hű de rettenetes, itt inkább tényleg az számít, hogy kicsit a modernebb (Alex) vagy konzervatívabb (Barnabás) vonal tetszik-e jobban nektek.

2021. febr. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
Norbert, Alex, Barnabás. Mindegyik tök jó név.
2021. febr. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Mr.Q77 ***** válasza:
29%

Először a legutolsó dolog lenne hogy GYk-n kérdezzem meg hogy kinek mi tetszik mert úgy is az számít ti mit éreztek itt csak összezavarnak.


"M" hez a "B" illik a legjobban. A Barnabás mellett nézzetek meg még pár "B" kezdő betűs nevet. Alex a legkevésbé tűz és víz.


mi anno az egész magyar adható névlistát átnyálaztuk :) jó móka

2021. febr. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Derjaderja ***** válasza:
23%

Barnabás szuper

Norbert nekem rossz emlék

Alex helyett én Sándort adnék

2021. febr. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Mr.Q77 ***** válasza:
64%
Hát azért Sándorral manapság nem büntetnék ...
2021. febr. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
#6 egyébként a Sándoron is gondolkoztunk. :) csak szerintem az már nem egy mai név.
2021. febr. 8. 09:09
 9/26 anonim ***** válasza:
90%

Alex a legszebb mindközül. Sajnos a leendő kisfiam már nem kaphatja, mert párom is Alex. Nem szeretném ugyanúgy hívni őt is, úgyhogy poénból mindig csesztetem, hogy "lenyúlta" a gyermekünk nevét. 😏

Nehéz szép fiú nevet találni.

2021. febr. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
44%
Most komolyan azt kellett lepontozni, hogy egyik sem tetszik? Hát bocsi hogy nem! A kérdésre válaszoltam, úgy hiszem.
2021. febr. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!