Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a hátránya ha nagyobb a...

Mi a hátránya ha nagyobb a pelus a kelleténél?

Figyelt kérdés

9 kg-os a fiam egy csomó 5-ös pelust kaptunk. 11 kg-tol jó. Most jól is jönne, ha nem kellene vennünk pelust, elég sok kiadás összejött. Kb 2-3 havi adagot kaptunk amúgy.

Szerintetek jó lehet már, vagy inkább hagyjam meg későbbre? Mi történik, ha a pelus túl nagy?


2021. febr. 16. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Próbáld ki napközben, ha nem illeszkedik rendesen, folyni fog.
2021. febr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld rá nyugodtan. Lehet, hogy nem lesz olyan nagy rá.
2021. febr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom nálatok van e Rossmann, de ha 2 csomag Babydream pelust veszel akkor darabja csak 2000 Ft. Nem tudom az belefér-e. 2es voltam
2021. febr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket. Aranyos vagy hármas, köszönöm, nem az, hogy nem fér bele egyáltalán. Meg tudom venni, ha kell, csak jól jönne ha most nem kene erre költeni. Azért gondoltam, hátha ez a 2 kiló mínusz nem annyira számít.
2021. febr. 16. 14:40
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
próbáld ki. max kifolyik a pisi/kaki
2021. febr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Én abban látom a problémát, hogy most elhasználsz egy feleslegesen nagyobb (így drágább) pelenkát. Ha anyagi gondjaid vannak akkor pont, hogy most kéne a kisebb és így olcsóbb pelenkát venni és amikor nagyobb lesz jól fog jönni az a pelanka még.


Egyébként nagy eséllyel jó lenne rá, de persze próba cseresznye.

2021. febr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Miért itt kérdezed meg? Nem könnyebb rá adni és ki próbálni??
2021. febr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb 3 kg van a lànyaim között, ugyanazt a méretet hordják mindketten és sosincs baleset. 😊
2021. febr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagy, ázni fog. Ennyi.

Egyébként fiamnak 8, lányomnak 8,4 kilótól az 5-ös libero volt a jó méret, hiába írja (az) 10-től. Nekik a kisebb ázott 2 óra alatt, az 5-ös pedig bírta. ;)

2021. febr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
7 gondoltam van már itt tapasztalat. És van is. Köszönöm a válaszokat. Meg egyszer leírom. MOST. Tehát fizetésig jó lenne nem költeni erre, mert MOST jött össze pár extra kiadás. Az hogy máskor drágább lesz pár forinttal darabja ha most használom el a dragabbat, nem érdekel, főleg mert megyek is vissza dolgozni. Köszönöm a válaszokat. 😊
2021. febr. 16. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!