Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak még olyan magyar...

Vannak még olyan magyar influenszerek, akik szülés után is tök jól néznek ki és jó testük van?

Figyelt kérdés
2021. febr. 24. 18:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy ő mennyire influenszer, de Gregori Dóra 3 gyerek után szuperül néz ki.


[link]

2021. febr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a legtöbb influenszer ilyen, mivel a testük a munkaeszközük, és a gyerek mellett más dolguk sincs, csak magukat karbantartani.
2021. febr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
19%

#2 pont hogy nem.

Kulcsár Edina, Tápai, Debreczeni Zita, Manker, P betűs hölgyemény akinek nem lehet kiírni a nevét, Németh Dorottya, stb. pont nem szerzi vissza az alakját. Mióta kirobbant ez a Norbi ügy, az anyukák versenyeznek, hogy ki néz ki ramatyabbul szülés után. Nagyítóval kell keresni az olyan influenszereket, akik nem hagyják el magukat szülés után.

2021. febr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
98%
Gabriella Módis, Chloe from the Woods. Kulcsár Edina és Debreczeni Zita milyen értelemben elhanyagolt? Előbbiről két hetes instagram képén látszik, milyen jó formában van, utóbbi szintén vékony, de gondolom, megviselte a szervezetét a tíz lombik kísérlet, amiről egy tavalyi cikk ír.
2021. febr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
Azért azt tegyük hozzá, hogy egy jó póz, egy kis fény, egy kis (sok) smink és megfelelő ruha nagyon nagyon sokat javít egy fotón. Lehet, hogy élőben közel sem úgy néznek ki ezek az insta mamik, mint a neten.
2021. febr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
17%

"Kulcsár Edina és Debreczeni Zita milyen értelemben elhanyagolt?"

Nézz rá a testükre. Mutogatják a hurkáikat, nem fogynak le.

2021. febr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
72%
Miért kéne szülés után egyből lefogynia valakinek? Pláne, ha szoptat is. Sokadlagos a test kinézete ilyenkor.
2021. febr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
21%

Nem sokadlagos. Nő vagy. Elvileg igényes nő. Egy gyermek édesanyja. Arra kéne büszkének lenni, hogy szétfolyva tesped valaki a fotelba szoptatás kozben?


Nem tudom, én másfél éve szoptatok, lapos hassal, vékony derékkal a kezdetek óta. Beindulok attól, ahogy a párom végig néz rajtam.

De gondolom neked a párod és a szex is sokadlagos.

2021. febr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%
Nem, nem az, és sehol sem írtam, hogy szét vagyok folyva. De minden nő más, valakinek a teste így reagál, valakninek meg úgy. Szülés után marhára nem a kinézetem érdekelt. Ne legyen elvárás, hogy 3 hónappal később úgy kell kinézni mint szülés előtt, mert ez igencska frusztráló lehet sokaknak.
2021. febr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
15%
Tudtommal mi nők vagyunk a szebbik nem. Vagy nem így van? Azért meg tenni kell. 6 hét után simán neki lehet állni edzeni.
2021. febr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!