Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak még olyan magyar...

Vannak még olyan magyar influenszerek, akik szülés után is tök jól néznek ki és jó testük van?

Figyelt kérdés
2021. febr. 24. 18:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
69%

Én szülés után híztam 10 kilót, a férjem mégis ugyan úgy néz rajtam végig, és ugyan annyiszor mondja el, hogy milyen szexi vagyok, mint terhesség előtt.

Szép is lenne a kapcsolatunk, ha csak pár kilón múlna a boldogságunk.

2021. febr. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
29%
#11 nem ez volt a kérdés.
2021. febr. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Mondjuk pont nem a Kulcsár Edina...pl. Kovács Ramóna, bár ő ugye mozgással, sporttal foglalkozik, Kiss Virág szintén. De említették Módis Gabriellát, Chloe from the Woods-t, ők is tök jól néznek ki.
2021. febr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Hát most elhűltem pár választól.

Pl hogy Manker nem nyerte vissza az alakját, hisz 40 kg vaságyastól. A Tápai is edzett rendesen az utóbbi évben, tök jó alakja volt, most meg babát vár.

A többi felsorolttal sincs semmi baj, szerintem, nem lehet mindenki egy Sarah Stage, hogy 7 hónaposan se látszik, hogy terhes.

Ha ezek a nők nem néznek ki jól, akkor ki?

Na meg 30+ többgyerekes nőket nem lehet 20 éves soha nem szült lányokhoz hasonlítani.

Amúgy meg pl Sarka Kata 3 gyerek után is baromi jól néz ki. Azt ne mondjátok, hogy ő is kövér, mert menten lefordulok a székről.

2021. febr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
22%
Nem mindegy, hogy a súlyát nyerte vissza vagy az alakját.
2021. febr. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
84%

14-es, ugyan... csak van itt egy kötözködő. Illetve most már egy második is, a 15-ös személyében.

Már az elején leírták, hogy genetika. Ha szétmennek a csontok, és nem állnak helyre teljesen, akkor SOHA nem lesz olyan az alakja újra, mint gyerek(ek) előtt, és szerintem épp elég baj az az adott egyénnek, maga is tudja, észreveszi, de mennyivel lesz jobb neki, ha egyesek lenézően beszélnek róla emiatt. Oké, vannak, akiknek visszaáll a csípője, de tágítsuk már a látóterünket, és vegyük észre, hogy sokfélék vagyunk. Gondolom, Bíró Ica se pont úgy nézett ki 30 vagy 40 évesen, mint 20 évesen. Szülés nélkül is gondolom épp elég nehéz a celebeknek azt a lehetetlen harcot vívni, hogy évtizedekig ugyanúgy nézzenek ki (a plasztikázás sokszor ijesztő eredményeket ad), és érdekes, mindig arról beszélnek, hogy a média hatása így, meg úgy, de ez már kétélű lett, és a rajongók és az utálók szorítják sarokba az ismert embereket, hogy lehetetlen elvárásoknak feleljenek meg, csak azért, mert ők ismertek.

2021. febr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs semmi baj azzal, ha valaki nem úgy néz ki szülés után, mint előtte, de nem ez volt a kérdés. És Kulcsár Edina pl. maga is bevallotta, hogy van rajta vagy 10 kg plusz. Debreceni Zita szintén rakott ki képet arról, hogy mennyire megváltozott a teste. És ez teljesen rendben De Kiss Virág pl. tényleg tök jól néz ki most is, szerintem ez tiszteletre méltó.
2021. febr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
13%
Undorítóan és ocsmányul bárki nézhet ki szülés után.
2021. febr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
2%
És az nem tiszteletre méltó.
2021. febr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
64%
Persze, de Kiss Virág az alakjából él, úgyhogy nála várható volt.
2021. febr. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!