Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak nekem fura, hogy heti...

Csak nekem fura, hogy heti 2x3 órára bébiszittert fizet valaki mert magányosnak és bezártnak érzi magát? Tehát nem konkrét programok vagy tennivalók miatt.

Figyelt kérdés
Az apa sokat dolgozik, nagyszülők alkalmanként szívesen besegítenek.
2021. febr. 27. 09:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Cssk neked. Ne legyél rosszindulatú. Kell a lélegzet mindenkinek.
2021. febr. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Hát ha apa sokat dolgozik, nagyszülőket meg félti, akkor miért ne költhetné erre a pénzét? Én tök egyedül vagyok kettővel, már másfél hónapja hol az egyik, hol a másik gyerek van karanténban, miközben nyakamon egy elég pörgős homeoffice, így simán fizetnék valakinek, csakhogy egyedül lehessek és mondjuk elmenjek sétálni 2 órát olyankor, amikor még süt a nap is.
2021. febr. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%

Nekem fura,mert túlságosan kötődök a fiamhoz így idegenre tuti nem bíznám, nagyszülőkre is csak ha muszáj. Próbálom mérsékelni :)

De ha valaki meg tudja tenni, akkor nem ítélem el.

2021. febr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Igen, csak neked fura :)

Ha nem lenne segìtsègem èn is ezt tennèm.

2021. febr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Én is magányos vagyok ha nincs itthon a férjem. Itt ez a kis csoda baba, de lényegében magamban beszélek, ha a tv megy a háttérben akkor meg elítélnek mint anya, meg rám aggatnak jelzőt, hogy valami bajom van, hogy nem bírom a csendet.


Ha lenne extra pénzem erre én is ezt tenném, vagy lenne vége ennek a nyavalyás bezártságnak mert tudnék kivel találkozni, csak mindegyik fél a vírustól.

2021. febr. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
irigy vagy?
2021. febr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Aha csak neked fura. Jó nekem itt vannak anyosomek a szomszédban, Szoval nem kell babysitter de ok szoktak rá vigyázni, ha pl kedvem van egyedül lenni. Otthon vagy máshol.
2021. febr. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Rosszindulatú vagy és ne foglalkozz masokkal.
2021. febr. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura, én is hasonlokepeppen csináltam, bár én egyedülálló anya voltam nagyszülők nélkül. Kell a kikapcsolódás mindenkinek.
2021. febr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%
Furát írt a kérdező,nem gúnyolódott. Én is furának tartom,leírtam miért kultúráltan, lepontoztak. Miért kell támadni? Miért kell a magyarnak mindig azzal jönni,hogy irigy a másik? Megtehetném anyagilag a bébiszittert. De nem akarom. Mire is lennék én vagy a kérdező irigy egész pontosan??
2021. febr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!