Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiús édesanyák! Mennyire...

Fiús édesanyák! Mennyire figyeltek oda nevelés szempontjából a fiatok nőkhöz való viszonyulására?

Figyelt kérdés
2021. febr. 27. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Bízok benne, hogy a jó minta elég. Látja, hogy az apja hogy viselkedik velem. Ha ezt másolja, nem lesz baj.
2021. febr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
Én soha nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget lesz, ami lesz alapon. Eddig minden párkapcsolata harmonikus és szeretetalapú volt. De sajnos meleg lett.
2021. febr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Ha udvariasságra gondolsz, akkor igen, figyelek rá. Még kicsi, ovis, így pl még nem tanítom arra, hogy engem engedjen előre az ajtóban. De hogy a lányok gyengébbek, nem szeretik a durvaságot, hogy udvarias legyen velük, hogy másokat szeretnek játszani, ilyenekről szoktunk beszélni. De egyetértek az előttem írtakkal, az apja jó példája a legfontosabb.
2021. febr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
89%

"De hogy a lányok gyengébbek, nem szeretik a durvaságot"

Akkor te még nem láttál igazi kis vadorzó lányokat. Bölcsiben-oviban már negédesen aprítják a fiúkat.

2021. febr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%

Hát én meg fogom tanitani a fiamnak hogy ne bántson olyat aki őt nem bántotta, ne piszkáljon másokat.

Lányokrol majd beszélgetünk ha nagyobb lesz (mit hogy illik egy randin pl). Nem fogok vele tulzásba esni mert manapság szeretik a lányok elvárni hogy nekik mindent szabad legyen a fiunak meg kuss, na az ilyen kis mai feminista lányokat el fogom mondani neki hogy lehetőség szerint kerülje 😅

2021. márc. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!