Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valaki elmagyarázná nekem...

Valaki elmagyarázná nekem miért jó ez?

Figyelt kérdés
Pelenkából kirakni a gyerek mellé hány hónapos. Komolyan nem értem. Miért épp pelenka. Sztem egyáltalán nem szép meg cuki. 🤷
2021. febr. 28. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
A szépség relatív.
2021. febr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is gáz.
2021. febr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Ne foglalkozz más dolgával és akkor nem fog zavarni. Te majd a sajátod mellé kirakod azzal amivel szeretnéd.
2021. febr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
87%
Én sem tudom. Talán mert abból van sok? 😂 Passz,de hülyeségnek tartom én is.
2021. febr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3 Nem foglalkoznék ha nem ezt tolná a képembe a Facebook. És köszönöm én másfél évig kibírtam, hogy ne csináljak ilyen baromságokat. Nem most fogom kezdeni
2021. febr. 28. 15:08
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
Te jó ég, de unatkozik valaki.
2021. febr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a Facebook tolja az arcodba, hanem az ismerőseid. Egy elkezdte, a többi csinálja utána. Én pl még sose láttam ilyet, pedig sok kisbabas ismerősöm van. Akik csináltak ilyen hónapos fotókat, ők máshogy oldották meg, szerintem kreatívan. De igazából nem ér annyit, hogy foglalkozzon vele az ember. Ha téged annyira érdekel, miért nem az ismerőseidtől kérdezed meg?
2021. márc. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!