Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két kicsivel (2, 4) itthon...

Két kicsivel (2, 4) itthon egy hónapig, ti mit tesztek/fogyasztotok a stressz ellen?

Figyelt kérdés

Azzal kezdeném, hogy az alkoholos és xanaxos poénokból nem kérek, köszönöm.


De komolyan érdekelnének azok a hatóanyagok, étrendkiegészítôk, amik jó hatással vannak az idegekre.


Magnézium, kamilla tea... ilyesmire gondolok. Nektek bevált valami?


A tavalyi karanténból kiindulva szükségem lesz rá.


2021. márc. 8. 10:14
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
46%

Nem értem a kérdést. Szültél 2 gyermeket 2 év korkülönbséggel és nem bírsz velük? Én imádom, hogy megint együtt lehetünk mind a hatan, tavasszal is szuper volt, hogy nem volt ovi és a férjem is itthonról dolgozott. 😊


Ne haragudj, nem hencegni akarok, csak nekem iszonyú furcsa, amikor valaki nem élvezi úgy a gyerekeivel töltött időt, mint én. Próbálj alvásidőben lazítani, ne akkor csináld a házimunkát. Kirakózz, nézz sorozatot, fess, olvass, bármi, ami kikapcsol, jöhet.

2021. márc. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Meg fogsz lepôdni, vannak nehéz napok, igen. Sem mi, sem a gyerekeink nem egyformák.
2021. márc. 8. 10:27
 3/43 anonim ***** válasza:
81%

[link]


Drága de nekem bevàlt, robbanni tudtam volna sokszor de ez segített.

Nem szedál le nem leszel kàba mint a citromfűtől .

2021. márc. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
#3 köszönöm, megnézem
2021. márc. 8. 10:30
 5/43 anonim ***** válasza:
60%

Hát azért két gyerekkel nem kellene rögtön haldokolni a stressztől egy hónap otthonlet miatt.

Amúgy meg sport. Ritka jó stresszoldó és a gyerekek is résztvesznek benne

2021. márc. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

Én elhiszem, hogy sokan ezen az oldalon élik ki a frusztrációt és elégedettséggel tölt el sokakat, ha piszkálhatnak másokat. Máskülönben, nem kommentelnétek, ha a kérdésre nem tudtok válaszolni (ami egészen konkrét volt).


De nem fogok ismeretleneknek magyarázkodni, nem ismeritek a körülményeinket, sem minket, sem a gyerekeinket.


Az érdemben válaszolóknak köszönöm a továbbiakban is, a többiekre nem fogok reagálni.


Kicsit több empátiát, puszi 😘

2021. márc. 8. 10:53
 7/43 anonim ***** válasza:
35%
Ne haragudj, én nem vagyok frusztrált, de 1 éve vagyok itthon a 3 éves gyerekemmel, mert krónikus beteg vagyok, így az oviba se nyomhattam be. Nem azt mondom, hogy könnyű, de 1 hónapot röhögve bármikor megcsinálnék kettővel is, nyugtató nélkül. Kert van? Az sokat segít, ott tudnak játszani. Ha nincs kert, akkor marad a xanax (neked), mert kert nélkül én se tudom mit csinálnék.
2021. márc. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
36%
Az alkohol nem poén (sőt xanax sem az), én van megiszok egy pohár bort húzóra ha már nagyon robbanni akarok. Magnézium és hasonlók nekem nem segítenek. Bár nekem 8 órában dolgoznom kell mellettük (és régóta ez megy, mert az első náthára küldik haza). Szóval azon kiborulni hogy csak úgy otthon vagytok, kicsit bicskanyitogató.. ne lepődj meg a frusztrált válaszokon.
2021. márc. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
88%

Édesség?

Nem egészséges, tudjuk, nekem sem kellene (inzulinrezisztencia), de legalább hat. A gyerekem ingerkereső, már annyi idő alatt is képes teljesen megbolondulni és kifordulni magából az unalomtól, amíg mondjuk a vitaminját belekeverem a gyümölcslébe. Én meg ettől bolondulok meg... Ha nincs jó magasra felnyomva a cukrom, robbanok.

2021. márc. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
81%
2 és 4 éves azért annyira nem dráma. 4 évesen ment oviba a nagyobbik gyerekem, utána is rengeteget voltunk otthon hármasban. Ha mind a kettő alszik délután, használd ki az időt, szánd magadra főkènt. Egyre jobb az idő, ha olyan helyen laktok lehet hármasban bandázni ha nem találkoztok sok emberrel. Futóbicikli szuper jó, anyuka kondija is javul. És lesznek persze olyan napok amikor az ember az estét várja, hogy menjenek már aludni. A karantén sokkal rosszabb, hidd el.
2021. márc. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!