Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Késett a menstruációm 5 napot...

Késett a menstruációm 5 napot és alapjában fura is volt! Mi lehet? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ne haragudjatok, bizonyára rengeteg hasonló és ilyen kérdés érkezik, de konkrétan egyező problémára nem találtam megfelelő választ!

Ebben a hónapban 5 napot késett a menstruációm!

Semmi szokásos tünet, mint mellfájás, hasi fájdalom nem volt, ami alapesetben minden jelzi, hogy hamarosan megfog jönni..

már minden praktikát kipróbáltam, viszont az “áttörést” a szex jelentette.

Lefeküdtem párommal és másnap, azaz a 6. Napra megjött.. Viszont a szokásos első-második napi niagara helyett semmi nem volt, mellem se fájt, viszont a hasam piszkosul..

a Mensi 2. napjának estéjén piszkosul görcsölt a hasam, de nem tulajdonítottam neki nagy figyelmet..

a 3. Napon élénk piros és élénk barna vérzésem volt

A mai negyedik napon pedig már tampont sem kellett beraknom, mert gyakorlatilag nem volt annyi, hogy átázzak vagy bepiszkolja a bugyimat.. mára már csak halvány barna félig átlátszó folyás volt észrevehető, viszont elkezdtem érezni a mellemet is kicsit mint mikor megjön és a hasam is úgy fájdogál néha..

normál esetben 6 napig megszokott lenni a mensim, gyógyszert nem szedek és nagyon stresszes hónapban voltam/vagyok..

esetleg ez befolyásolhatja vagy más?

Ugye terhesség nem lehet??



2020. szept. 3. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Véreztél. Nem vagy terhes.
2020. szept. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Ez nem terhesség, valószínűleg a stressz miatt van.
2020. szept. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esélyes, hogy a stressz miatt lesz, nekem ki is maradt régebben nagyon stresszes hónapban. Ha attól megnyugszol, vegyél egy tesztet, negatív lesz.
2020. szept. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vasat kellene szedned mert vérszegény lehetsz.pont tegnap mesélte ismerősöm neki is alig volt s elkezdte szedni vasat s bizony megjött neki normálisan.nem garantálom ez a baj de próbáld ki hátha.egy alapos orvosi vizsgálat segít.stresszre pedig fogyassz orbáncfű levendula teát ;) jobbulást
2020. szept. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első hónapban volt rendes vérzésem 3napig...a második hónapban fura volt hogy két napig csak de az már nem volt rendes mentést..elmentem a nodokihoz mert a teszten nagyon nagyon erős pozitív lett...kiderült 9hetes terhes vagyok...azt mondta a doki nagyon nagyon ritka de előfordul ilyesmi..a babónak semmi baja sem lett...hàlistennek...
2020. szept. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!