Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyen szituban ti mit csinálná...

Ilyen szituban ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Eladom a babakocsimat,egy csajjal már le is fixáltam,hogy oké,övéké lesz csak félrerakom neki,mert csak szeptemberben tudnak fizetni.

Igen ám,de ő úgy gondolja,hogy először küldjem én neki a babakocsit,aztán majd ők küldik a pénzt! :O

Mert hogy ők már jártak úgy pórul,hogy hamarabb fizettek és nem jött meg az a tárgyuk,amiért pénzt kiadtak.

NA DE ÉN ERRŐL NEM TEHETEK NEM KELLENE ÁLTALÁNOSÍTANI!

MINDENHOL ÍGY MEGY,ELŐSZÖR FIZETÜNK,UTÁNA KAPJUK MEG!

NEM???? Vagy csak én gondolom rosszul? Mit tennétek,


2010. aug. 18. 14:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
semmit. Fizet és magkapja a kocsit. Ehhez ragaszkodj. Ha nem hát nem lesz más vevő ne aggodj.
2010. aug. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
*megkapja
2010. aug. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Küld el neki utánvéttel. Elküldöd a kocsit és amikor megkapja a postásnak fizeti a vételárat aki továbbítja neked! Ennek csak az a hátulütője,hogy ha esetleg mégsem veszi át neked kell a pk. fizetned és egyébként drágább is mint a sima posta! Semmiképp ne küld el előre!!! Sok olyat hallottam ahol elküldték pénz meg a levegőben! Persze ez az ő részéről is igaz lehet!
2010. aug. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem küldeném el előre a kocsit. Én sem kapok sehol semmit előre. Mindent először kifizetek, és utána az enyém. Sajna nem olyan világban élünk, hogy ennyire meg lehessen bízni egy idegenben.

Inkább állj el az üzlettől, ha ennyire makacs. Majd lesz másik vevő!

2010. aug. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

El ne küld...még a végén lehúz,aztán kap egy ingyen kocsit:S

személyes átvételt nem tudtok?

2010. aug. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem ilyen kamu duma, így akar lerántani. Ne küldd le neki, mondd meg, hogy vagy kell neki így, vagy sehogy.
2010. aug. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne előre elküldened???

Egyáltalán ki ez a csaj? Láttd már? Honnan ismered? Ismered egyáltalán?

Én teszveszen adtam el a babakocsimat nagyon jó áron, mondjuk megkímélt állapotban volt.

Természetesen előre utalt a vevő, amikor megérkezett a pénz, feladtam a csomagot.

Persze itt minden adat rendelkezésedre áll.

2010. aug. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan mondd meg neki, hogy te így ebbe nem mész bele.

Érzi rajtad a bizonytalanságot!

Ne hagyd magad!!!

2010. aug. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem küldeném el. Előbb fizessen. Vagy menjen el érte hozzátok a kocsiért, ha annyira nem bízik meg benned.
2010. aug. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nehogy odaad neki előre, amig nem fizetett!!!! Utána majd jön reklamálni, hogy meg se kapta, vagy hogy nem olyan a minősége, mint ahogy elképzelte, szóval egy ilyen inkorrekt vásárlóval csak befürödhetsz!!! Inkább add el másnak!
2010. aug. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!