Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 5 évesen van egy gyereknek...

5 évesen van egy gyereknek szégyen érzete? Mit csinálnátok a helyembe? Hova fordulnátok?

Figyelt kérdés
5 éves a lányom. bármiért leszidom,sarokba állítom vagy már amikor nagyon mérges vagyok popsin vágom 2 perc és ugyan úgy csinál mindent tovább.iszonyatosan rossz.a doktor néni azt mondja van egy hiperaktivitás a gyermekben de az oviba meg azt mondják,hogy csak többet kell vele foglalkozni mint a többi gyermekkel.hozzá teszem mindent megkapnak és itthon teljesen jó körülmények vannak szóval nem értem.de már idegileg ki vagyok.
2011. jún. 12. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nevelési tanácsadó. De sokat ne remélj, az enyém ugyanilyen volt -és ilyen még most is. Gyerekpszichológus, gyerekpszichiáter, következetes nevelés-semmi nem hat rá.
2011. jún. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mesélnél egy kicsit ha van időd.nagyon el vagyok keseredve mert nagyon jó szülők vagyunk mindenki szerint de mégis valamit rosszul csinálhatunk.én már bele örülök lassan,ha ez így megy tovább.de azért nagyon örülök,hogy ezen más is keresztül megy nem csak én.
2011. jún. 12. 14:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem unatkozik? Valami pl. táncra nem tudnátok beíratni. Amit szívesen csinálna, sikerélménye van és új barátai is lehetnének. Vagy ha Ti ráértek, több közös aktív játék együtt. Talán több figyelmet, törődést igényelne és ezzel provokálja ki.
2011. jún. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!