Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiatalon szülő Anyukák (23...

Fiatalon szülő Anyukák (23 éves korig), ma is így csinálnátok?

Figyelt kérdés
Ha újra kezdhetnétek, ma is fiatalon szülnétek? Mindent meg tudtok adni a babátoknak? (Egyébként minden elismerésem a tiétek :-)!)
2011. márc. 29. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 22 voltam amikor az elsőt szültem. Nehéz volt, de semmit nem bánok. Újra belevágnék.
2011. márc. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

35 évesen szültem nem sokkal később meghalt a férjem.

Ha tudom előbb szülök, hogy ne kelljen ilyen hosszú éveken át egyedül nevelni.

2011. márc. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen szültem a fiamat.Se lakásom,se vagyonom nem volt.

De soha nem bántam meg.Az életet gyerek mellett is lehet alakítani,és idővel ahogy nőtt egyre könnyebb lett.

Ma 19 éves,és minden megvan amit akart. Avval,hogy Angliába költöztünk,biztosítottam a jövőjét avval,hogy itt kint érettségizett,és tanul tovább.Tökéletesen szinte ingyen megtanul angolul,és ha egyszer dolgozni fog,megfelelő helyen lesz,jó időben..Legalábbis remélem,hogy megfelelően tudtam biztosítani a jövőjét..(én bármit megadtam volna azért ha a szüleim 14 évesen kivittek volna Angliába,vagy bármelyik országba ahol nyelvet tanulhattam volna)

39/N

2011. márc. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia én 23 évesen szültem az első gyermekem és csodálatos volt ez a változás az életemben semmit sem bántam meg és ha újra ott tartanék akkor is így csinálnám :-) Most a 2. babánkat várjuk és az első szeptember 11.-én született a 2 babával meg szept. 10-re vagyok kiírva :-)
2011. márc. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 23 évesen szültem a fiamat és bár eleinte nem volt könnyű, ez volt a legjobb döntés az életemben.

Imádnivaló, gyönyörű nagyfiú.3 éves lesz nyáron.

A tesó pedig októberben érkezik.:)

2011. márc. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 23 voltam,és uyg érzem kicsit még várhattunk volna.Nem az anyagiak miatt.
2011. márc. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, miért érzed úgy?
2011. márc. 29. 21:14
 8/12 anonim ***** válasza:

utolsóval egyet értek.Én 20évesen szültem,de vártam volna még.Rendezett párkapcsolatom volt/van,de sokmindent feladtam.3 hónapot dolgoztam nem éltem ki magam...stb.Anyagiak miatt is jobb lett vlna később bár párom jól keres igaz anyóséknál lakunk,de ha minden jól megy hamarosan elköltözünk.

De nem így terveztem pár éve.Hanem állás,esküvő,ház,gyerek...Esküvő már nem hiszem hogy lesz,mert kicsit nem szeretnék nagyot meg nem tehetem meg ha házat veszünk.

De ha ránézek kárpótol mindenért és ezt csak azt tudja akinek van gyermeke.Annó mikor a pocimba volt nem hittem hogy én isezt mondom majd:D:D

lassan 23 éves

2011. márc. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20 évesen szültem, és azt hiszem, most sem döntenék máshogy. Bár persze ki tudja. Azt aláírom, hogy nem a megfelelő embertől vállaltam gyereket. De ez mostmár szerintem lényegtelen, a lényeg az, hogy ő van, és ezt viszont nem bántam meg. Illetve azt sem, hogy fiatalon szültem.
2011. márc. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Majdnem 23 voltam, mikor megszületett a lányom, most 15 hónapos.

Ha újra kezdhetném, ugyanúgy belevágnánk. Nekem jó munkahelyem van, páromnak is, kocsi, kertes ház, kutya...:)

Voltan nehéz percek esetleg órák, vagy napok, mikor 2 óránál többet nem aludtam egyhuzamban, de sohasem nyafogtam, örömmel, de kicsit fáradtan tettem a dolgomat.

Mostanra összeszoktunk, rettentő jó kislányom van.

Világ életemben az a tipikus anya típus voltam, ez teljesen kielégít engem, mármint a családom.

2011. márc. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!