Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ebből hogy álljak talpra? Már...

Ebből hogy álljak talpra? Már évek óta nem volt egy boldog pillanatom az életben, mert a párom elhagyott egy gyerekkel,azóta még párom sincs, mert senkinek nem kellek és mindenki előtt meg vagyok alázva.

Figyelt kérdés
Szülés után 3-4 hónappal elhagyott, mert új nője lett. Ennek már 4 éve. Azóta nem volt párom, nem is lesz. Ők azon viccelődnek, hogy nekem még mindig nincs senkim. A gyerek is az apjat szereti jobban, mert ott alszik nála havonta 1x és minden meg van neki engedve, nem tud értékelni engem. Nem hat meg az, "Hogy de nagyobb korában majd látni fogja, hogy te mit meg nem tettél érte..", mert ha most nem értékel, akkor máskor se értékeljen. Már belefáradtam, hogy mindig én vagyok a rossz zsaru. Mindig én vesződjek a gyerekkel. Mindig én érezzem magam kellemetlenül anyák napján. Mindig én érezzem rosszul magam nőnapon. Mindig én oldjak meg mindent egyedül. És mit kapok ezért? "Vedd tudomásul, hogy apánál sokkal jobb!" "Miért vagy ilyen gonosz, amikor apa ezt megengedte?" Ezt.
2021. márc. 9. 16:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem hiszem, hogy komolyan gondolná. Beszélj vele erről, hogy nagyon rosszul esik ez neked.
2021. márc. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

"Vedd tudomásul, hogy apánál sokkal jobb!" "Miért vagy ilyen gonosz, amikor apa ezt megengedte?""


Ja. Egy 4 éves biztos ilyeneket mond. Amúgy meg legközelebb mikor apuka jön érte, mondhatod neki, hogy Pistike nálad jobban érzi magát, mikor is költözhet oda?

2021. márc. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Ez tipikusan olyan probléma, amire írhatunk neked barmit, mert te akkor is így fogod érezni. Ez kb most az, mint nekem az egy éves kisfiam mindig visít ha hazajövünk a mamatol. Akkor most depizzek rajta, hogy mamát jobban szereti? A gyerekek is szeretik a változatosságot. Neked inkább csak az a bajod, hogy máig nem dolgoztad fel, hogy elhagytak. Szerintem kérd szakember segítséget, mert ha ennyi idő alatt nem sikerült egyedül tultenned magad rajta, ezután se fog.
2021. márc. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Voltam egyedül 4 éves gyerekkel. Az apja ritkán látta, és akkor mindent megengedett, megvett neki, mégis hozzám állt közel a lányom, engem ölelt, és voltam a drága anyuci. Szerintem a gyereked érzi, hogy ő csak egy nyűg neked, mégis hogy érezze jól magát veled, ha ilyen negatív vagy az irányába, meg úgy összességében. Miért is érzed magad rosszul anyák napján? Szegény gyereket sajnálom. Voltam egyedülálló anya, nehéz volt, de ezt nem a gyereken vertem le.
2021. márc. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Két kisgyerekkel lettem egyedül 20 év után, hát jól megzuhantam először. Nem vagyok se fiatal, se szép, se túl egészséges... se az anyák gyöngye... Aztán fél év után megráztam magam és mégis lett új szerelmem is, és a gyerekek sem akarnak költözni, pedig soha egy rossz szót nem mondtam az apjukra, hiába hozza le nekik a csillagokat az égről kéthetente hétvégén, hogy bevágódjon. Ne akarj versenyezni, annak kell örülni, ha a gyereked többen szeretik. A többi csak a fejedben létezik és megkeserít, amitől nem leszel jó társaság. Csinosítsd ki magad, rakd fel egy társkeresőre, hidd el, lesz bőven jelentkező, csak tudj szelektálni, nehogy az eszed és szíved helyett a kétségbeesés vezessen.
2021. márc. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Kimászhatnál ebből az önsajnálattal teli gödörből!Tényleg semmi jó nincsen körülötted??Add oda minden hétvégén apának(bár nem gondolom,hogy kellene neki)a gyerkőcöt te meg hozd magad rendbe testileg,lelkileg(főleg) egyaránt!Pihenj,sétálj nagyokat,ismerkedj...
2021. márc. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

Némileg hasonló a helyzetünk, csak nálunk nagyszülő nyalja szaftosra a fenekét, így én "gonosz mostoha" (by Hófehérke) vagyok. Sosem fogja belátni, hogy miért nem engedtem meg neki vagy hagytam rá mindent, ahogy telnek az évek, egyre inkább ellenem fordul emiatt.

Azt nem értem, más nők gyerekkel hogy találnak maguknak normális, nekik tetsző új párt, én ugyanígy nem kellek senkinek sem. Erre majd mindjárt jön a sablonokosság, miszerint úgy, hogy ők nem sajnálják magukat és nem keseregnek, de ez baromság, konkrétan az ok és az okozat felcserélése. Mi sem tennénk, ha nem lenne okunk rá...

2021. márc. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%
7-es, pedig így van. Meggyászoltam a házasságomat, a válást, aztán összekaptam magam, és kihoztam a legjobbat a helyzetemből. Nem azzal foglalkoztam, hogy az exemnek milyen könnyű az új nőjével, hanem eljártam mindenhová a gyerekemmel, programokra, barátnőkkel, családdal, és próbáltuk élvezni az életet úgy, ahogy van. És pont ennek köszönhetően ismertem meg egy szintén elvált, gyerekes férfit, akik ugyanazokra a programokra, játszótérre, társaságba jártak. Már 10 éve együtt vagyunk, 7 éve házasok, a gyerekek lassal kirepülnek. Az exem meg már rég nincs együtt a csajjal, aki miatt itthagyott minket.
2021. márc. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem a depressziódat vetíted ki a gyerekre.

Totál be vagy fordulva, persze,hogy ő se érzi jól magát veled. Össze kéne kapni magad mert 4 éve bele ragadtál az önsajnalatba.

2021. márc. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem nem a gyerek miatt nem kellesz senkinek, hanem a nyavajgos szemelyiseged miatt. Senki nem kedveli azokat az embereket akik valahogy mindig a "korulmenyek aldozata" lesznek pedig bennuk sosincs hiba.
2021. márc. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!