Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen volt a gyerekágyas...

Milyen volt a gyerekágyas időszak?

Figyelt kérdés
Mind fizikailag, mind lelkileg hogy viseltétek?
2021. márc. 14. 19:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnél és a 2 kicsinél rózsaszín habos-babos. A másodiknál nehéz, mert nagyon beteg volt és borzasztó volt kétfelé szakadni.
2021. márc. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Az elso leanyalom, a masodik maga volt a pokol. Mint fizikailag, mint lelkileg beteg lettem. Harom honap telt el es most kezdek helyrejonni.
2021. márc. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Az első azért volt nagyon nehéz, mert kezdő voltam, minden új volt. Sokszor éreztem azt, hogy nem jó amit csinálok. Testileg a fáradtságon kívül más baajom nem volt. A másodiknál már sokkal jobb volt minden, több tapasztalatom volt, szóval sokkal pozitívabb.
2021. márc. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rózsaszín vattacukorfelhő volt :) Imádtam, békés volt, nyugodt, meghitt. A férjem home office dolgozott, a vírus miatt senki se jöhetett, imádtam :D
2021. márc. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Nehéz. 6 hétig bent kellett lennem a kórházban szülés után, pihenni nem tudtam, kerek 6 hétig tartott a vérzés.
2021. márc. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Az első stresszes. Szorongtam és ingerült voltam,mert bizonytalan voltam.

Másodikkal magabiztos és nagyon boldog,ott már nem féltem.

2021. márc. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül maradtam terhesen így a legrosszabbra számítottam,viszont nagyon jó volt a kezdeti szoptatási nehézségeket leszámítva :)
2021. márc. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nehéz volt nagyon, pedig édesanyám hozzánk költözött 1 hónapra. De mégis. Rettegtem mindentől, féltem, ismeretlen volt minden helyzet, a császárhegem is rettenetesen fájt, nem tudtam pihenni, aludni, agyaltam folyton mindenen. Remélem, ha egyszer jön a tesó, akkor könyebb lesz, ha csak kicsivel is.
2021. márc. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%

Elsővel kifejezetten könnyű volt. Bár a szülés nem úgy sikerült, ahogy szerettem volna, az első pillanattól egy hullámhosszra kerültem a kicsivel. Nagy meglepetésemre szülés után 2 héttel visszatért a libidóm, nagyon hiányzott a szex és a petting nem csillapította a vágyaimat. Úgyhogy 4 hétig a perceket számoltam visszafelé, mikor telik már le a 6 hét.

A második babával konkrétan beleőszültem a gyermekágyba.

2021. márc. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%

Maga volt a pokol. Semmi nem akart menni. A fiam semmit nem volt hajlandó aludni napközben, a szoptatás sem akart menni. Közben szarul éreztem magam, mert nem vattacukros minden. Nem volt még a kórházban a nagy sírós jaj de szeretem érzés, itthon is csak elláttam, mert ez a dolgom. Rettegtem, hogy valamit szarul csinálok és baja lesz. Közben gyötört a baby-blue.

Szóval ilyen is van.

Most 9 hónapos és egy mosolyától elolvadok. Szóval rendbejött minden, de az első 6 hét pokoli nehéz volt nekem.

2021. márc. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!