Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi időn belül kell bejelen...

Mennyi időn belül kell bejelenteni a költözést a védônőnél?

Figyelt kérdés

2 hete elköltöztünk,sajnos akkor elfelejtettem hogy ilyenkor bizony szólni kell a védőnőnek,nagyon sok volt a tennivaló és rengeteg mindent elkellett rendeznünk.

Hívott nemrég a védőnő (régi)hogy jövőhéten vinnem kell a lányomat státuszra,természetesen elviszem.

Ha megyünk és akkor elmondom hogy már elköltöztünk akkor ennek nem lesz következménye?

Hogyan zajlik egyáltalán ez a dolog? Nekem kell az új védőnőt megkeresni vagy a védőnők egymás között rendezik ezt?

Nem lesz ebből problémám hogy lassan 3 hét után mondom el a költözést?

Köszönöm


2021. márc. 15. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan megmondhattad volna, hogy elköltöztetek, és hová. Ő értesíti az új védőnőt, aki majd megkeres a státusz miatt. Amúgy semmi következménye nem lesz, és problémád sem.
2021. márc. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy gondod lesz majd belőle de azért ha mész hozzá akkor jelezd a költözést. Mondjuk azt nem feltétlenül kell bejelenteni, hogy már 3 hete máshol laksz. Mondd neki, hogy pár napja laksz máshol és ennyi.
2021. márc. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egymás között rendezik le, lakcím alapján a régi védőnő felkeresi az új körzeti védőnődet és átadja neki a “kartonod”.

Mi is költöztünk, engem telefonon hívott fel az új, hogy megkapott engem és szeretne jelentkezni hogy akkor mikor találkozzunk, van-e bármilyen feladatunk.

Nem lesz gond, hidd el. Konkrétan én 2 hétig voltam úgy egy védőnőnél, hogy hivatalosan nem is laktunk arrafelé, csak tudtuk hogy az albérletünk ott lesz x nap múlva és így fogadott fel. Aztán nem tudtunk beköltözni és mentünk egy másik kerületbe, ahol átvett az új védőnő.. 😅

2021. márc. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3as, nem igazán... a költözőnek kell felkeresnie az új védőnőt, aki majd felveszi a kapcsolatot a régivel.
2021. márc. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk már az új vedőnőhöz kellett menni a 6 honapos státuszra. Előtte 1 héttel költöztünk. Mondjuk én szóltam a réginek mikor átköltöztünk, ő szólt az újnak. Az új meg par napon belül hívott telefonon, lebeszéltünk az időpontot.
2021. márc. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4es: miért mondod hogy “nem igazán”, ha velem így történt és más is azt mondja hogy a védőnők intézik egymás között..?

Lehet nálatok nem így van, de alapvetően az az általános, hogy a védőnő ad át az újnak.

2021. márc. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

semmi gond nem lesz,ėn sem szoltam hosszu ideig hogy 3 utcåval odėbb költöztem .mivel gyerekeim már ovisok voltak nem volt szüksėg védőnöhöz jårkálni,gyermekhåzi orvos meg amugy is maradt aki volt.

aztån amikor szüksėg volt újra vėdőnöre akkor rėgi szolt az újnak azt kėsz az új meglåtogatott be mutatkozott.

2021. márc. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!