Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik teljesen mozgásszegény...

Akik teljesen mozgásszegény életmódot éltek a terhesség alatt, hogy viselték a baba születését követő rengeteg fáradtságot?

Figyelt kérdés
Azokra gondolok akik pl veszélyeztetett terhesség miatt a napjuk nagy részét hónapokig ágyba/pihenve töltötték
2021. márc. 15. 15:30
 1/4 A kérdező kommentje:
+ a szüléshez hogy volt elég energiátok fizikálisan?
2021. márc. 15. 15:32
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem hüvelyi úton szültem, így ahhoz nem tudok hozzászólni.

Viszont a fiam születése utáni extrém fáradtságot akkor sem bírtam volna jobban ha végig edzem a terhességem. Ugyanis az nem fizikai fáradtság volt, hanem mentális, érzelmi. Plusz az a hihetetlen nagy hormonrobbanás ami utána van.. bár ez utóbbi nem mindenkit visel meg.

2021. márc. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is veszélyeztetett terhes voltam, sokat kellett feküdni. Előtte nagyon aktív voltam, heti haromszor fixen jártam edzeni. Én már a terhesség 32. hete körül nagyon feszült voltam, iszonyúan hiányzott a testmozgás a mindennapjaimból, hogy kicsit levezessem a feszültséget. Programcsászárral szültem, úgyhogy ahhoz én se tudok hozzászólni, a felépülés hamar ment. Én olyan nagyon nagy fáradtságot nem éreztem amúgy se fizikailag, se szellemileg. Mivel a terhességem vége felé már alig tudtam aludni így mondhatni megváltás volt, hogy pl éjjel csak két-három óránként kellett kelni szoptatni. A babám nyugodt volt szerencsére, nem volt különösebben sírós vagy hasfájós, így idegileg nem volt rajtam extrém teher, max az hogy első gyerek és akkor tanultam én is mindent. Hét héttel szülés után elkezdhettem végre tornázni is megint, közösen jártunk, na az nagyon jó élmény volt, hogy végre visszakaptam ezt a részét az életemnek.
2021. márc. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem voltam fáradt. 6 hetes korukig keltek 1x, utána egyszer sem. 😄
2021. márc. 16. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!